brat

Best of PGL Season 25 - Faza 2: Cei 5 finalisti

Discussion in 'Cooler Master Player of the Week: Sezonul 25' started by Stefan, Jun 4, 2010.

1. Cele 5 faze care au acumulat cele mai multe voturi vor fi jurizate de clanleaderii celor 10 echipe participante in divizia A - sezonul 25. Cei 10 jucatori vor fi rugati sa realizeze un clasament al celor cinci clipuri in urma caruia se vor acorda puncte in ordinea preferintelor.

Locul 1 in topul preferintelor unui jucator va acumula 5 puncte;
    Locul 2 in topul preferintelor unui jucator va acumula 4 puncte;
    Locul 3 in topul preferintelor unui jucator va acumula 3 puncte;
    Locul 4 in topul preferintelor unui jucator va acumula 2 puncte;
    Locul 5 in topul preferintelor unui jucator va acumula 1 punct.

La final se vor aduna punctele, fiecare clip va putea acumula minim 5, maxim 50 de puncte. Daca doua sau mai multe clipuri se vor afla la egalitate de puncte premiul se va imparti intre 'protagonisti'.

In ordine aleatorie finalistii sunt:

[video=youtube;NXhTofGzaV0]http://www.youtube.com/watch?v=NXhTofGzaV0[/video]

[video=youtube;ZdYT3I02xpo]http://www.youtube.com/watch?v=ZdYT3I02xpo[/video]

[video=youtube;AK1zpBdG1mM]http://www.youtube.com/watch?v=AK1zpBdG1mM[/video]

[video=youtube;a4hjkYwGdLI]http://www.youtube.com/watch?v=a4hjkYwGdLI[/video]

[video=youtube;PFOxfjyMN04]http://www.youtube.com/watch?v=PFOxfjyMN04[/video]

* In clasamentul initial, in urma eliminarii voturilor facute de useri inregistrati dupa data inceperii concursului, galactik avea ambele clipuri printre finaliste. Dat fiind faptul ca un jucator nu poate avea decat o singura faza in acest stagiu al competitiei am ales-o pe cea cu mai multe voturi. Cea de-a 5a finalista a fost faza lui Rappin cu un total de 37 de voturi valide fata de cele 39 inregistrate de galactik (1vs4).

** Clasamentele clanleaderilor vor fi facute publice in acest post pe masura ce isi vor anunta preferintele.

- es sonic:
    1. haotic (5p)
    2. galactik (4p)
    3. beto (3p)
    4. rappin (2p)
    5. fire (1p)

- high.g1 iulikeme:
    1. beto (8p)
    2. fire (5p)
    3. haotic (8p)
    4. rappin (4p)
    5. galactik (5p)

- zorn w0rm1:
    1. beto (13p)
    2. rappin (8p)
    3. fire (8p)
    4. galactik (7p)
    5. haotic (9p)

- next trashk:
    1. beto (18p)
    2. galactik (11p)
    3. haotic (12p)
    4. fire (10p)
    5. rappin (9p)

- olds dory:
    1. rappin (14p)
    2. beto (22p)
    3. galaktik (14p)
    4. fire (12p)
    5. haotic (13p)

- igg talaziz:
    1. galactik (19p)
    2. beto (26p)
    3. haotic (16p)
    4. rappin (16p)
    5. fire (13p)

- motans nynja:
    1. galactik (24p)
    2. fire (17p)
    3. rappin (19p)
    4. beto (28p)
    5. haotic (17p)

- teg k1d0r:
    1. beto (33p)
    2. rappin (23p)
    3. haotic (20p)
    4. galactik (26p)
    5. fire (18p)

- watb pac4life:
    1. galactik (31p)
    2. haotic (24p)
    3. rappin (26p)
    4. fire (20p)
    5. beto (34p)

- eq dece:
    1. beto (39p)
    2. galactik (35p)
    3. rappin (29p)
    4. fire (22p)
    5. haotic (25p)
    Last edited: Jun 25, 2010
  2. stefane am o rugaminte te rog, scoate ace-u si baga 1v4 te rog frumos.
  3. Fool Yourself

Fool Yourself Banned

Propun sa inchizi topicul si sa postezi doar clasamentele facute de cei 10 jucatori.
  4. Galactik te-am mai rugat sa incetezi cu milogeala, daca celor de pe forum li se pare normal pentru ca am observat ca nu se leaga de tine eu nu pot sa accept o atitudine de genul asta intr-o competitie in care regulile sunt foarte clare.
    Datoria ta ca jucator a fost doar sa realizezi o faza spectaculoasa si eventual sa iti faci reclama dupa ce ai fost nominalizat. Nominalizarea nu a adus cu sine niciun privilegiu, chit ca ai cea mai populara faza sau 5 faze care nu ar fi strans destule voturi.
    Daca aprox. 100 de useri au votat ace-ul fie ca s-au uitat sau nu la clip inseamna ca respectivii au considerat faza respectiva mai spectaculoasa decat cea cu 4 fraguri.
  5. Stefan poate data viitoare scoti metoda asta de a se vota pe forum. nu mi se pare corect , ca dak stau in iasi sau in bucuresti sau in oricare oras in care sunt mai mult de 2 sali imi fac vreo... 50 de conturi si ma votez . gg finalistilor care merita :rolleyes:
  6. au fost sterse toate voturile facute de useri inregistrati dupa 24 mai iar jucatorii nominalizati care si-au inregistrat mai multe conturi pt. a se vota singuri au fost exclusi din competitie. Acum daca au existat persoane cu mai multi useri inregistrati de pe ipuri diferite candva in trecut (inainte de poll) nu se poate face nimic in privinta lor. Diferentele cred eu ca au fost destul de mari, cel putin intre primele 4 locuri si restul filmelor. Unde ar fi putut face diferenta trolii s-a facut curatenie (ex: faza lui rappin a pierdut 7 voturi facute de useri inregistrati dupa deschiderea pollului si ar fi putut pierde top5-ul daca nu l-ar fi surclasat cel de-al doilea clip de la galactik)
  7. go BETO!
  8. beto fara dar si poate:)
  9. beto va castiga :D
  10. GG beto si restu care au ajuns in top5
  11. gg beto si comaniaa :d
  12. mercur

mercur Banned

beto merita premiul
  13. haotic
    beto
    rappin
    fire
    g

asta e topul real ( daca nu se tine cont de divizie, daca da atunci beto 1 )
  14. beto win
  15. ba da sNk de ce nu e in top? :)) ca e in inimile tuturor copiilor sub 13 ani de pe youtube

on: Beto n1
  16. bn zis

well done beto ;)
    gj
  17. Andreik

Andreik Banned

beto WiN!
  18. Betooooo...