brat

Bodybuilding and Fitness

Discussion in 'Loc de dat cu capul' started by sorin}{, Jun 29, 2010.

1. usppp.

usppp. Banned

Aceiasi parere, nu sunt pro dar nici contra, eu in ultimul timp cu ajutorul unui gainer am pus destul de bine, o sa fac zilele astea 1-2 poze ca tot am zis ca fac.
  2. Am si eu acelasi concentrat proteic, ai inceput bine cu el, tinand cont ca esti in perioada de striere, mai ales ca este un izolator. Nu am avut parte de minuni din partea lui, am pus masa foarte putin din cauza ca este izolator, recuperare pot spune ca m-a ajutat dar nu cine stie ce. Ce sa iti spun, succes ! :)

P.S Nu uita sa iti faci analizele dupa terminarea ciclului,da putina atentie si sanatatii chiar daca o faci pe cale injectabila si nu are efecte adverse atat de mari precum cele orale !

Inca astept si eu o parare in legatura cu Kre-Alkalyn PRO + Lipo6. Amandoua au cafeina, in special Lipo6, Kre-Alkalyn este pe baza de ceai negru,alb si verde...
  3. CLA de la Now foods sau CLA de la Dymatize? Pareri?
  4. cele de la balkan provin din farmaciile din republica moldova :) e bine ce ai spus tu edward :D voi lua eu la definire wins + clen aman2 fiind numai orale , fara injectabil .
  5. 41.

41. On probation Banned

Are careva L-carnitine & Chromium de la pro nutrition, sa-l intreb ceva pe prvivat ? pm me.
  6. supersmecher

supersmecher Banned

intreaba-l pe jack lalane
  7. pitakesKO

pitakesKO Banned

Iti repet , grija cu winstrolu oral , dozele trebuie sa fie mult mai mari decat cele pe cale injectabila ulterior iti pui ficatu la mari incercari, nu sunt eu in guru in anabolizante insa daca stai sa te gandesti chiar si tu iti dai seama ca asa e, ce pot sa-ti spun , multa bafta si fa-te frumushel! :))

PS: deocamdata am sustanonul de la Genesis, T3-ul si clenbuterolul de la Balkan. M-am ferit de substantele injectabile de Balkan pt ca am auzit ca au inceput baietii sa, subdozeze produsele chiar daca sunt originale.
  8. Maddow

Maddow Banned

1 gelula Now - 800mg
    1 gelula Dymatize - 1000mg

acelasi pret
  9. ma tu vrei sa te faci mare ca fratele? :D :))
  10. Da, dar eu pot sa spun ca cea de la Now e mai buna in ciuda a ce scrie. Le-am incercat pe aman2; cea de la now mi-a mers mai bine. Parerea mea
  11. dupa 1 luna am slabit 8 kg.Efectele se vad clar.
    Ma simt ca naiba, mananc 7 mese, dar tot nu e suficient, ma simt slabit si fara forta.Azi era sa pic din picioare, dar nu am cum sa spun ca nu ma asteptam la asta. Peste 1 zi sau 2 imi vin aminoacizii si carnitina.
    Probabil o sa mai fac o luna sau 2 de dieta, dar deja nu mai imi arde. Totusi ma impac cu gandu ca toata starea asta e normala.
  12. andreiii

andreiii Moderator

Incearca sa mananci si ceva carbo inainte si dupa antrenament.
  13. Complecsi sa fie ! :D

nevermoRew la ce ora te duci la sala, in general ? Daca dimineata, nu recomand carbo din legume, fructe
  14. Pareri Creatine-Fx pliculete?
  15. se ><

se >< iabadabaduuu !!

Bune prima luna :) dupaia parca se obisnuieste corpu`. Super rezultate am avut in combinatie cu dextroza. Dar dupa cum am spus, doar prima luna.
  16. ma duc pe la 4-5 dupamasa:)
  17. Astazi o sa incerc sa fac o poza doua, au trecut 4 saptamani de cand m-am apucat de dieta.am slabit foarte mult si sunt foarte multumit de rezultate. o sa pun poza inainte sa incep dieta si de acum.
    Mai am 1 luna de dieta.
  18. supersmecher

supersmecher Banned

o sa pun o poza cu inainte cand am intrat la dush si era ambientu` glaciar... cand ies, si fac ca elefantu` prin casa uitandu-ma mandru la peleu`... sunt foarte multumit de rezultate, chit ca las urme ca omu` invizibil dupa ce-a calcat intr-o balta in mijlocu` spitalului, o sa pun o poza cu el, nu m-as bate niciodata cu unu` in curu` gol... sa-l vad cum fuge dupa mine cum ii falfaie coaiele in aer cand va ridica picioru` in aer sa loveasca... altu ti-o da dintr-o scurta intorsatura a toracelui, ti-o infasoara odata pe dupa gat si te loveste la final pe celalalt obraz, ca un plescait de palma pe buci in dush, cum sare apa si se aude, opus adiacent celui care-ti atinge parul pubian... foarte multumit :> o sa pun o poza...
  19. <pro> fab

<pro> fab Banned

eu zic sa nu mai faci +1 , in plus spamezi forumul doar cu prostii in care dai dovada ca esti un copil de maxim 13 ani .
    nevermoRew chiar vreau sa vad o poza cu tine
  20. supersmecher

supersmecher Banned

tu chiar crezi, ca eu intru pe forum sa-ti scriu tie ce exercitii fac si ce mananc in timpu meu liber?
    acu serios baieti, evadati unpic cu sufletu` din corpu ala infect in care traiti, si uitati-va la voi... radeti de unu` care-si vede de viata lui, poate putin egocentrist si sociopat, merge, e ok, dar care pare sa-ti retina abisalele alea non-salante care le mai si transfigureaza intr-o asemenea epopee a cartilor de fitness... un thread de jn pagini in care niste copii prosti, se lauda ca mananca zahar dimineata si-s hiperactivi toata ziua, arunca 2 pietre in dunare si gata au facut sala... MA LASI? creca-s mai facut ca jumate din aia care au postat aici chiar si la cei 13 ani ai mei... vezi ca maine fac 12, intreab-o pe mama ta daca te lasa sa vi la mine la 4 sa tragem cu confeti