CE e asta?

Discussion in 'Mapping' started by effectk, Jun 13, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Nu inteleg ce e aici ... daca am gresit sa imi zica cineva

2. Mapping Totul despre procesul de creare a hartilor CS

3. si e legal sa modifici o harta?!

4. Alin

Alin Retired - Old school Banned

Ce zice Erik şi ce înţelege effectk, aşteptaţi şi o să vedeţi ce este aici.

5. Am eu program de creat harti dar sunt total pe langa el :( nu ii dau de cap ... :eek:

6. pgqq

pgqq Registered User

nu e chiar greu dar nici usor sa creezi o harta.. am si eu cateva harti banale facute pentru un film care nu a iesit .. (4 fun) o sa le uploadez sa va dati cu parerea :)

7. Salutari,

Eu voi fi cel ce se va ocupa de aceasta parte a forumului, impreuna cu un alt utilizator Pain. Aceasta sectiune va contine toate informatiile de care veti avea nevoie in procesul de crearea a hartilor pentru Counter Strike 1.6 (programe, tehnici, tutoriale, etc.). Asadar, aveti rabdare!

Toate cele bune.

8. welcome tizu & GL!:)

9. salut si tie tizu =DDDDDDDDDDDD
    gata ma apuc de mapping :>

10. painmaster?

11. Alin

Alin Retired - Old school Banned

Nu, tizu e tizu, Pain e Pain. Să nu uităm că şi PainMaster face parte din echipă.

12. CrazY^

CrazY^ Banned

chiar sunt curios ce o sa iasa :) gl
    edit: oh si daca se poate .. sa fie tutoriale si pentru harti pt css nu doar cs16 :)

13. Uploadezi pe stii tu cine...

14. Doar harti ?

trebuiau si niste skinneri

15. salut,am si eu o intrebare,daca va pricepeti careva...Am facut o harta si nu mere sa o joc imi apare ceva in legatura cu texturile exterioare...sau dak nu e asta knd intru in joc nu mere sa intru la tero si nu vad nimic in fata decat cerul in sus...
    Daca puteti sa ma ajutati e ok,sau macar un txt. cu indicatii si moduri de folosire ar fi si mai bun

16. Salut,

Atunci cand compilezi harta (F9) iti va aparea un log. Copiaza-l si posteaza-l in thread-ul: "Ajutor general legat de mapping". Multumesc!

Last edited: Jun 16, 2008
  17. o sa ii zic lu Anonimu sa treaca p'aci :)

18. Bafta tuturor celor care se ocupa cu asa ceva.

19. mda baftA 1! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Thread Status:
Not open for further replies.