ClanBase FIFA NationsCup

Discussion in 'Arhiva PGL FIFA' started by bug, Dec 22, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. bug

bug

Site-ul international de gaming - Clanbase - a trimis o invitatie echipei nationale - (FIFA) pentru a participa la:

NationsCup IX - FIFA 2006.

Este al noulea sezon in care site-ul Clanbase organizeaza aceasta competitie.

Deja inscrise in aceasta competitie:

- Portugalia
    - Danemarca
    - Spania
    - Germania
    - Olanda
    - Brazilia
    - Turcia
    - Ungaria
    - Polonia
    - Romania
    - Italia
    - Bulgaria
    - Slovacia
    - Elvetia
    - Suedia
    - Rusia
    - Belgia
    - Israel
    - Cehia

Deasemenea aproape sigur vor fi reprezentative din :

- Lituania
    - USA

Prima etapa este programata a se desfasura pe 16 ianuarie. Acum, problema care se ridica este bineinteles calificarile pentru echipa nationala... Mai multe detalii azi..

2. Astept data cand vor fi calificarile :D ;)

3. ... Mai Am Voie Sa Particip Si Yo La Calificari ???

4. bug

bug

LEutzu tu esti inregistrat in clan la p6, nu vad de ce nu ai avea voie..

5. Am si yo o intrebare....de ex daca un jucator bun pierde din bulan maxim (avand in vedere ca este un joc f bulanos :( )calificarea pt nationala o sa fie luat pe parcurs in echipa ? :)

6. Sab

Sab Guest

cum a fost si cazul lui Sica anu trecut. Se poate, daca titularii nu fac mai nimika o sa apelam la jucatorii care nu sunt in nationala DAR sunt in forma si ocupa locuri fruntase in PGL, ESL..

PS: locul 1, 2 :D

7. bug

bug

Doar daca va fi cel mai bun. Cum a fost de exemplu situatia lui TeG Sica in sezonul trecut. Nu vad insa nimik despre cum vreti sa organizam calificarile...

8. Law

Law

:rolleyes: Lan @ Bucuresti :rolleyes: :rolleyes: :D

9. luati-l pe razvy1one ca singurul lui defect este ca e prea perfect

10. Iar il ridicati in slavi pe micutul nostru ardelean robot :(

11. Avand in vedere k 06 nu necesita banda asa de mare k la 05 putem sa jucam de acasa sau din sali ( nu neaparat afiliate ) va ganditi voi cum ar fi mai bine

12. Eu zic sa fie in asha fel incat sa fie in vacant shi toti sa mearga la salile de unde joaca etapele in pgl...sa mearga si bine...ca doar noi veni eu din mures sau altu din constanta in bucuresti pt calificari...

13. eu zic ca cel mai bine este sa organizam un lan :) pt ca nu toti dispun de banda mare de internet :D nu este cazul meu :p chiar deloc :D

14. desi am jucat prost in etapele alea 2..acu mi-am pus ceva net mai bun...dak nu se face lan si jucam dip poate ma bag si eu...vedeti ce faceti..:)

15. Obligatoriu in natzionala, dupa parerea mea ar fi : TGW-Razvy1one, YQ-Dax, YQ-YzW, IGG-F1rE_80y, TeG-Sica, AsRoma, P6-DaNy, TK-Ovvy, wTF-Vani & mVp-Deadly_80y(dupa parerea mea, cel mai bun din zona de Vest a tzarii(BH,AR,CJ,SJ & TM- nu am inclus MM ca acolo Razvy1one face legea... si nu numai) :D Cam acestia ar fi in lotul largit dupa parerea mea ;)
    Bafta tuturor :)

16. Aha...uitasem :p

17. Eu propun sa nu se faca absolut nici o calificare ...cred ca cel mai corect ar fii ca locurile fruntase din pgl sa alcatuiasca nationala plus 2 excepti... se stiu ei care...

18. lolz...niciodata...:)o sa se faca calificari ce plm....:)si anu trecut eu nu eram loc fruntas...dar m-am calificat...si (vezi esl):))))

19. Law

Law

de ce sa se ia dupa pgl rankings ? cei din div B de ce sa n-aiba o sansa ?

20. da da eu sunt pe 11 ce plm vrei sa faci ovvy sa ma excluzi din start :) tu ai avut etape mult mai usoare ca mine pan acuma...sau poate nu chiar..

Thread Status:
Not open for further replies.