ClanBase FIFA NationsCup

Discussion in 'Arhiva PGL FIFA' started by bug, Dec 22, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. dak sunt o sa joace...mai ales dr_jivagos..

2. bug

bug

Remember:

Probabil cine castiga LAN-ul o sa cam ia PS2-ul

3. Sab

Sab Guest

godfather, putem face amical cu oricine, dar intrebarea e, are Romania net pentru un meci cu Portugalia?

raspunsul o sa-l aflii de la cei care au jucat la 2005 pt nationala....

intai teste si dupaia jucam, sa nu mai vad ca ne zic ca avem dial-up

4. bug

bug

Nici cu Portugalia nu mi-e rusine..la ce net au si aia...

PS: Am updatat la lista cu echipele si cate un eventual line-up

5. we asta e prea de tot.. voi va bateti joc de noi.. adik jucatori din toata tara stau si se uita la voi astia din Bucuresti, dupa ce au platit si taxa de inscriere cum va luati puncte pgl si cum selectati nationala... dc pm sa vin pana la bucuresti cand la DeMuerte am net de 5mb/s ??? Si nu am avut nici macar o data lag.. poate cateodata cand erau toate calculatoarele ocupate(54 la numar).. aici faceti o mare discriminare.. si apoi mai si amanati etapa..
    Eu nu inteleg dc si cei din provincie nu au nici o sansa? O sa vina maxim 5 din afara bucurestiului.. eu din cate vad in primii 16 in pgl rankings 9 sunt din afara bucurestiului.. eu nu cred ca germanii care si-au ales echipa au facut selectie de jucatori la LAN.. merg o gramada sa joc cateva meciuri (si alea prost jucate din cauza obosealii) ca sa ajung acasa frant si sa ma duc a 2 zi la scoala.. PGL SU**S .. numai grupuri de interese..

6. Law

Law

Tudoe e interesu tau . Daca vii bine daca nu iarasi bine , n-o sa-ti ducem doru` , cand a fost WCG @ C-ta au zis bucurestenii ceva ? Cine a vrut sa-si joace sansa s-a sacrificat si s-a dus . La Targoviste de ce n-ai venit ? La constanta la fel , n-au fost numai in bucuresti si totusi n-ai venit :) Jucand pe lan se vede cel mai bine valoarea (parerea mea ) . Cum ziceam intr`un post mai sus ... si acum nu dau ex la intamplare , chiar am jucat cu 2 din mVp , si a fost o conexiune infecta (bine poate nici netu meu nu zbura) DAR mi-a zis ca la meciurile de PGL unde joaca de la SALA , se misca si mai prost!! yo unu nu credeam ca se poate misca mai jalnic ca in meciu` ala :D(acelasi este si cazul celor din TGW , care se lauda ca sunt zei sau nr1 pe esl:) ) In fine ... ne vedem @ lan ... care veniti :D
    PS tudoe : nu compara Romania cu Germania ;)
    :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

7. treaba lor mah.. n-au sala sa nu se prezinte.. eu am sala buna.. am fost azi era plina sala si trageam cu 100 kb/s de pe net.. si erau logate toate cele 54 de calc... daca se face lan in iasi vine cienva din bucuresti? sa va vad si eu .. si din cate stiu eu primu din pgl e din tg mures.. oricum bataie de joc, v-am spus.. sunt multi jucatori peste ceea ce aratati voi in bucuresti..

8. aa.. inca ceva.. asta o sa fie NATIONALA DE BERE DIN BUC(I)HAREST.. o sa fie ca la fotbal.. toti in bucuresti da pepiniera din provincie.. cea ce e mai rau ca nimeni nu transfera in bucuresti din provincie..

iar pt WCG CONSTANTA bibanule am jucat 2 sezoane de pgl si acolo se intelege.. era o miza mare..

9. o sa facem lan si in Iasi , C-ta , Targoviste.Lan-urile se fac in puncte strategice , in orase mari , aflate intr-o zona accesibila pentru toti.Zi ms ca nu am facut in alt oras , sa traversezi 3 munti si sa mergi 12 ore cu trenul.Puteai sa zici altfel , daca nu poti sa vii , ca nu te lasa parintii ^^

PS: Tudoe pe esl la candidatura de admin ai scris ca ai 25 de ani , ca esti la facultatea de drept, alea alea, un om asa matur ca tine nu poate sa se descurce?:( :( :(

10. iar incepi bha ca te bat cu ochii inchisi la fifa doar ca nu mi se merita sa merg pana acolo o sa vin doar la lanul din iasi ca e mai accesibil si ptr mine si la wcg... conectia aproape tot timpul a fost buna dar asha e cu astia din A cum sa ma bata unu care e din B doamne feri.. hai sa caut o scuza hai pa gl fire phantom venom ovvy ferrary dany... in fine Eq io ash zice ca la nationala sa se selectioneze jucanduse pe EASO ca nu se poate trisa si acolo nu exista lag...:cool: asha ca o idee

11. Razvy1one si la noi aici la bucireshti CONECTIA este buna :):) nu inteleg unde este problema ta :( Daca nu iti este accesibil noua ne pare rau si iti uram la tie un la multi ani sincer :( bafta la batut cu ochii inchisi (P.S. la LAN se va juca cu ochii dezchiji :) ) so sad.. :(

12. Asha e ...e cam bataie de joc pentru cei care suntem inafara bucurestiului....sa nu mai zic cum zicea tudoe ca din primii 20 numa cativa sunt din bucuresti..primu e din mures de ce nu sar face lan in mures ...acuma yzw de ex e nevoit sa vina neaparat...o muncit aproape degeaba cum ar fi pan acuma pt ps2...trebuia sa ziceti de la inceput asha nu ne mai chinuiam degeaba...ca nici premii macar nu sunt in divizia A ...inscrierea aia la ce serveste ? adica bani :rolleyes: :confused:

13. razvy fara suparare.."conexiunea" :) apropo de conexiunea portughezilor,am jucat si cu dr_jivagos(care are 4mb/s banda) si cu reyes si cu defs-gouitor si a mers bine spre foarte bine..si jucam de acasa...deci nu stiu care ar fi problemele..cat despre partea cu "de ce e la bucuresti si nu la ...",dak acolo s-a hotarat sa se faca acolo o sa trebuiasca sa mergem..cine vine bine,cine nu nu :) da stiu ca o sa vina lumea(sper sa ma lase si pe mine ai mei)

14. Law

Law

1cum spuneam de zei... vino sa ma bati la lan nu pe poze :(
    2invata sa mai scrii te rog si pe urma vino sa postezi pe forum
    3la multi ani si cat mai multe CONECTII bune ;)
    Last edit :D :D :D
    4:D
    el de ce nu face figuri , ca si el sta departe ."sper sa ma lase si pe mine ai mei" de ce nu recunoasteti si voi ca nu va lasa si ca asta e motivu pt care faceti atata gura ca de ce in bucuresti

15. la portughezi probabil ca o sa mai fie si defs-gouitor,abutre(locu 4 esl park) si renato,dupa ce mi-a zis dr_jiv ieri...au echipa puternica ei si polonezii in special

PS : pt cei care stiu ca nu pot rezista fara la meciurile de fifa...le propun sa nu uite acasa sticlutza cu vaselina..sa nu le rugineasca piulitele si suruburile in sala...:p

16. haideti sa nu o mai lungim cu aceasta cearta infernala ca ala e de acolo , ca ala joaca pe poze , etc ... acum nu sustin Bucuresti ca stau aici dar totusi au existat ceva criterii de selectie
    1. trebuia ales un oras mare ( aici intra si CTA , TM , IS , CJ , B - am scris prescurtat )
    2. din orasele de mai sus trebuia ales un oras din care sunt si f.multi jucatori
    3. trebuia aleasa o sala decenta ( in afara de FORTE , DeMuerte si G1,2,3... restul oraselor nu au sali k-lumea )

P.S. Nu stiu dc va e rushine ca nu aveti conexiune in ro pe extern . Sa stiti ca nu toti "strainezii" au conex bune ... am intalnit si nemtzi care aveau conex de vedeai cate o poza dar si nemtzi care mergea lacrima. Si conexiune am slava domnnului si nu vb aiurea ( gen Godfather - 4 mb/s sa-mi zici si mie ce firma din lume iti da atat pt 1 !!! OM !!! ) ca lucrez in domeniu - sunt admin la net :D

17. BRASOV !!! Chiar daca nu este clan de FIFA acolo, tocmai, sa fie pe teren neutru, daca sunt conditzii ;) Bafta tuturor provincialilor la LAN`ul de calificare :D ;) :) !

18. nici sala k lumea nu e..da dak vrei..poti merge acolo :p

19. Sunt de parere ca cel mai bine ar fi

20. deci renato ala de la potughezi cel mai mare faker...kk....mas p el :(((((ii luam 40 de puncte ...nu a dat rezultatu...am facut protest si admini tin cu el...care il jtie mai bine p stonygan???

Thread Status:
Not open for further replies.