brat

Corigente?!

Discussion in 'Loc de dat cu capul' started by remus, Jun 4, 2007.

?

Ai ramas vreodata corigent?

This poll will close on Oct 19, 2034 at 3:10 PM.
  1. DA

129 vote(s)
    36.1%
  2. NU

228 vote(s)
    63.9%
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. De cate ori ati ramas corigent ?

cik cei care nu au ramas cel putin o data corigent nu au trecut prin scoala
  2. corigente in trecut, in prezent restante, pe viitor demisii^^ ?
  3. 4 pe primu :|...pe asta nush dak rezolv ceva =D
  4. :)) vara trecuta la kimie si fizik :D
  5. Pai din cauza asta sunteti asa inculti,corigente,absente,etc.
  6. nu am ramas niciodata...sa fii ratat sa nu-ti iasa macar 5 chit k tragi cu dinti plm :)
  7. Da pai anul trecut la chimie pe primul semestru ! :(
  8. ai vorbit putin, prost si fara rost. [punct] cultura ti-o formezi in scoala !? [nu-mi vinde gogoasa cu 'scoala de cultura generala' ca in ziua de azi scolile sunt de 'cultura generala urbana'.... inveti cum sa furi masini in loc sa citesti beletristica]
    cultura ti-o formezi singur...trebuie sa vrei sa-ti cultivi o cultura ca sa o ai. nu ai cultura daca mergi la scoala ca-ti da mata bani de mers la net-cafè daca nu ai absente. cand chiulesc de la scoala imi formez cultura...pot citi, urmari documentare sau pur si simplu sa stau pe o banca in parc de vorba cu un mosneag de ala care joaca table...si tot invat ceva.

on topic : am ramas anul trecut corigent p vara la biologie pt ca am o prova batuta in cap [din botosani] si m-a lasat pt ca am ras de ea.
  9. nu,azi am scapat de cea la franceza , ca avem o profesoara ratata care numa 2,3 si 4 da,dar am facut ceva referat si mi-a dat 10
  10. am avut tot timpu` medii peste 9 :)
  11. suntinteligent :-D
  12. glumeam ba :D sa fiu sincer nam avut medii sub 6 :D doar la mate imi iese 6 tot timpu` in rest le am aceptabile
  13. electrotehnica vara trecuta
    anu asta sper sa trec la toate mai am mate :-s
  14. n-am trecut prin scoala
  15. definitie corigent ?!?!?!
  16. Da frate am ramas
    Anu asta mie sa nu raman repetent :-s
    avem o nebuna la mate 65% suntem corigenti :D
  17. sRv

sRv

imi iese 4 la chimie in reste medii peste 8 =D
  18. da cum sa nu
  19. 200 de absente primu semestru in clasa a 8-a si nu din cauza cs ci din cauza baschetului :D
    corigent intr-a 8-a la mate
    180 de absente in clasa a 9-a tot din cauza baschetului
    corigent pe vara la nush ce laborator :D
    clasa a 10-a am 123 de absente
    corigent la mate si geografie :D dar la mate scot media ..... la geogra imi tre un 8 ca am luat un 3 :D
  20. in liceu nu a fost semestru sa nu raman corigent ... si asta nu din cauza mea ci din cauza tarfei de mate :<
Thread Status:
Not open for further replies.