CS.GAMERS.RO

Discussion in 'Servere de Counter-Strike 1.6' started by KgulatuFX, Feb 18, 2010.

1. Adresa: cs.gamers.ro
    Jucatori: 22 - max
    Mod: Clasic

Site: www.gamers.ro

In principal, postul are caracter informativ.
    Voi respecta replicile in cazul in care sunt obiective.

Multumesc!

2. bunicel.

3. E bun Serveru
    Dar seara e cam Golut

4. In primul rand, multumesc!

Cateodata e plin cu zilele, alteori sunt in medie 15 jucatori.

Tinem redirect-uri putine sau deloc, jucatorii actuali fiind stabili. Principiile mele se afla in dezvoltarea tehnica a srv (ajunsa la un stadiu foarte avansat), bun simt si admini in regula. Este un server serios cu mod de joc clasic, fara copilareli.
    Consider ca esenta cs-ului nu consta in 32 jucatori constant, ci mai mult in conditiile de joc.

Ne lipsim de forum pentru a evita certurile, discutiile fara sens, etc. Serverul este pentru CS si nu pentru palavre. Avem la dispozitie un site unde se pot face cereri, reclamatii, se pot vedea loguri, statistici si informatii live despre server.

Stiu ca postul se manisfera in forma unei reclame (ca si topicul de altfel sau zona forumului in care ne aflam), insa nu ma aflu aici sa vorbesc prostii.

Multumesc din nou, numai bine!

5. bafta , dar fa si forum.

6. Da-mi un singur motiv avantajos.

7. Neconcludent.

La astfel de afirmatii se ataseaza deobicei macar un argument (daca vrei sa fii bagat in seama). Dar nu e cazul tau.

8. nu doar unul iti dau cate imi vin acum in minte :popula re , se leaga noi prietenii , bineinteles ca pe orice forum or sa fie si certuri/reclamatii dar si astea fac parte din "viata" oricarei comunitati...
    anyway , e decizia ta....dar ar fi mai frumos asa....

9. Prieteniile sunt legate. O parte din jucatori provin de la servere mai vechi administrate tot de mine, unde am avut experienta de a folosi si forum. Care e ideea lui ? Sa vina orice analfabet sa posteze prostii pe propriul host ? Nu multumesc!

Asadar, de ce mi-ar trebui forum cand totul se poate efectua in mod formal si foarte elegant ?

Asa cum prieteniile se leaga, se pot si dezbina. Lucru care se va intampla in mod cert, intrucat nimeni nu va putea multumi pe toata lumea intr-o comunitate.

Democratia (adica - reclamatii publice, dezbateri, decizii comune, etc) nu va tine un server in picioare. Absolutismul insa, da.
    Toata responsabilitatea trebuie sa stea in mana unui singur om (sau maxim un grup de 2-3, dar foarte bine definit).

Multumesc pt. amabilitate.

10. Cum pot face o cerere de admin pe serverul : pgl.csgamers.ro ???