Cupa Romaniei - Editia 1 - Runda 1

Discussion in 'Arhiva PGL FIFA' started by bug, Jan 13, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. bug

bug

2. bug

bug

Pentru cine are admin pe site la echipa. La meciurile din cupa nu bifati jucatori si punctele obtinute ca se va strica rankings-ul. Eventual, daca nu gasim alta solutie pana la finalul campionatului meciurile din cupa le vom folosi pentru adaugarea punctelor de la LAN.

3. *OFF-TEAM vs Thirst For Blood ora 21.00 Marti Gl & Hf

4. bug

bug

Inca ceva - nu se accepta wildcarduri - aveti o saptamana la timp sa jucati meciul - puteti sa jucati si de acasa asa ca nu vad probleme in a gasi o data pentru un meci

5. Runda I
    wTF-Infinity vineri (20.01) la ora 15.00

Admini am si eu o intrebare : ,, g0gan89: auzi da in sunt curios in caz k se termina la egalitate ce se face ?'' :)

6. ar trebui copiat modelul ESL-numaram golurile...parerea mea

7. nu nu daka ii elag sa joaka CL intre ei sau alege fiecare echipa un jukator care sa ii reprezinte si se joaka pana la penalty meciu daka tre;)

8. most Valuable playerz-DeMuerte sambata de la ora 15:00 rog sa confirme CL de la DM apoi un admin;)ms

9. In caz de egalitate intre doua echipe, criteriul de departajare principal va fi golaverajul.
    Meciurile din runda 1 , care nu vor fi fixate pana joi 19.01.2006 , de comun acord,vor fi fortate pentru duminica seara ( 22.01.2006 ).

10. daca cei din Coldplay sunt deacord sa joace astazi de la ora 18 rog cl de la cp sa confirme

11. BFG pls astept sa vorbim, pe id de mess al meu dragos_gliga

12. Meciul dintre G1 si Mtg va avea loc sambata la ora 14 30

13. Confirm: meciul dintre G1 si Mtg va avea loc sambata la ora 14 30

14. bug

bug

User YM BFG: erekose0 sau tutuhim

15. most Valuable playerz vs DeMuerte sambata 21 ian, ora 15:00, confirmat . hf

16. nu avem cum in timpul saptamanii... vineri seara putem juca cel mai devreme..

17. bug

bug

Ar trebui sa vb cu el pe iRC sau YM - pe forum are ban

18. de la mine are ignore pe YM :) deci sa vb cu el pe iRC :)

19. meciul de cupa dintre KFF vs FLK:D se va disputa vineri 20.01.2006 la ora 18:30,sami confirme cineva de la KFF si un admin pls:D

20. era9 -BND.... sambata 21 ianuarie 2006...... orele 16:30

Thread Status:
Not open for further replies.