Cupa Romaniei Editia II - Discutii Generale

Discussion in 'Arhiva PGL FIFA' started by bug, Apr 27, 2006.

1. vop cand va strangeti sa jucam buei ?

2. xyz.. scz k iti spun asa tarziu.. dar putem sa jucam astazi 13.05.2006 la ora 22, cya there...
    astept un admin sa confirme repede !

3. bug

bug

Oki voi fi eu acolo, totusi mi se pare cam tarziu accept-ul asta. E posibil sa nu fi vazut cei de la HS, si nu as vrea sa dau un forfeit aiurea.

Oricum incercam - sa vedem daca suntem toti - #pgl.fifa1 @ 22:00

4. STN vs. Eq maine 14.05.06 ora 20:00

5. bug

bug

Toate meciurile din prima runda care nu s-au stabilit se joaca maine - duminica - de la ora 20:00. O sa revin si cu canalul pt fiecare meci.

6. mth

mth

vop vs YQ [6-14]

• drl - sab [0:6] [2:5]
    • dale - 1inplus [3:1] [0:5]
    • stefan - dax [3:5] [3:0 ff]
    • andy - yzw [0:3 ff] [0:3 ff]
    • mourinho - dany [0:0 dublu ff] [0:0 dublu ff]

7. Nu se afiseaza pe nicaieri rezultatele exacte din fiecare meci de cupa,asa cum e in divizii?

8. ba da aici pe forum ar fi normal ca fiecare clan sa puna scorurile ... pe site nu se pun pt ca ar strica punctajul ... in cupa nu se pun pcte in pgl rankings :p ... sau nu ? :rolleyes: :rolleyes:

9. dlt vs [lag] duminica ziceti voi o zi si o ora...(de ce ? --> nu putem.. jucam cand va fi fortat... ? ) ca poate atunci nu putem ajunge toti ...nici de la voi nici de la noi

10. nu putem.. jucam cand va fi fortat...

11. a fost de departe cel mai greu meci al nostru de pana acum. felicitari FX si bafta in continuare...mai putin lui alzz...stie el de ce.

12. mth

mth

Degeaba ati stabilit la ora 22:00 pentru ca la ora 20:00 ati dat forfeit si am fost si eu pe canal. GG