ENC incepe in aprilie

Discussion in 'Arhiva PGL FIFA' started by bug, Mar 6, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Nu puteti intra in aceasta echipa deoarece participa intr-o liga unde este limitare la un numar maxim. Pentru a sterge un jucator din echipa de ex o echipa 2 vs 2, echipa va trebui sa paraseasca liga intai.

asta imi zice knd dau join:(...crd k merge numai 10 membri fiindca nici o echipa nu are peste 10...in astia zece sunt inclusi si team-managerii:(

2. astia au dat drumu la meciuri si sau blocat echipele...?:mad: :confused:din cate stiu asha a fost si in CL:| da aici e cu totu altcva.. si sica cum intru in meciu ala gather imi cere ceva parola....

3. bug

bug

O sa incerc sa rezolv cumva situatia

4. repet, azi la 22.00 amical cu slovacii. joaca tot cei care sunt disponibili.
    #romania-slovakia

5. bug

bug

Au oameni doar pentru ca aveau echipa mai mare de la ultimul ENC - cum era si cazu nostru - aveam 12 insi. Cand am inceput sa fac schimbari a intrat limita de 10 - deocamdata doar vani - nu e in echipa.

Nu au admin desemnat pe ENC Season 3 la FIFA. Intr-un fel sau altul rezolv azi.

Totusi Vani mai incearca sa dai join din cand in cand.

6. da mai da-mi odtaa invite pls k nu ami am mailul

7. bug

bug

Am trimis - salveaza linku de join pls

8. bug

bug

Oki o sa se rezolve si cu vani - are loc in echipa acum.

Vreau sa va spun sa evitati eventuale conflicte - deja vad ca 2 dintre voi aveti PP-uri. Ar fi total aiurea sa aveti cont-ul locked cand e nevoie sa intrati in line-up.

9. bug

bug

Foarte frumos al treilea jucator cu PP-uri :mad:

10. mda, se pare ca ori va bateti joc de sansa asta, ori sunteti vanati si cadeti in capcanele lor. Shd ar trebui sa ne iei si tu apararea ca nu cred ca suntem tot timpul vinovati si stii foarte bine care e politica ESL...

P.S. fire iar faci tiganie?

11. cand faceam fakeuri nu luam pp cand is corect iau dampoolea c dzo sa mai fac cacamash pe CFC:mad:

12. CFC cel mai kkt admin ... vai de mama lui ... bozgor imputzit ... hai ma razvy mergem in ungaria la vanatoare de bozgori :) ? yo grenadele tu mitraliera ... pe ei pe mama lor ... :D

13. bug

bug

Bah sunteti cu capu toti? Mai lasati-l in dreaq pe CFC. Jucati meciurile amicale, jucati intre voi, jucati in clanbase insa nu va mai faceti probleme aiurea cu proteste pe ESL, cu fake-uri si alte prostii cat timp avem ENC - ca o sa ajungem sa nu avem echipa nationala

14. azi la 20.30 amical vs YQ. sper ca se mai tine... poate vreun membru YQ sa confirme
    pana una alta, vreau sa stiu cine poate juca din nationala...

15. dap se joaca

16. sry eu nu pot as vrea dar trb sa plek d acasa.. si plus is si in YQ...

17. bug

bug

link-ul ala e invite only ;)

Thread Status:
Not open for further replies.