ENC - Season 3 - groupstage1 - Romania vs Olanda

Discussion in 'Arhiva PGL FIFA' started by bug, Apr 15, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. bug

bug

2. bug

bug

In prima etapa:

Netherlands vs Hungary [6:14]

Anakin : Gabu 2:3 7:0
    Rollo : Redwing 2:4 1:2
    MarcD : Adinho 1:1 2:5
    vnX : Fulmination 3:2 3:3
    JossieD : mokosg 1:3 2:3

3. eu nu inteleg dc sica nu il baga pe nick titular in nationala macar cu olandezii.. e primu loc in pgl rankings si azi cu TK a facut 4-4 cu ovvy .. atrag atentia lui sica sa se mai informeze inainte sa faca echipa ;) :D bye si Succes Romania :D

4. bug

bug

here we go again

5. bug

bug

6. bug

bug

@ Sica - Line-up la noi vs Olanda?

7. bug

bug

Turcia vs Ungaria azi de la 20:00 #enc.fifa.live2

8. bug

bug

Turkey vs Hungary [9:11]

bry : Adinho 1:4 2:4 //
    Killman : Sole 1:2 3:2 //
    MinG : PoweR 3:1 1:4 //
    PlayerEnder : Redwing 3:3 7:0 //
    Rivald1nh0 : mokosg 2:2 2:2 //

probabil turcii vor face protest :D, oricum Ungaria ca si calificata - deja are 6 pct.

Acum se joaca

Olanda vs Turcia #enc.fifa.live1

Lateredit: deja au facut protest

9. bug

bug

Turkey vs Netherlands [9:11]

// Killman : MarcD 1:1 4:3
    // toNic : Rollo 0:3 1:6
    // PlayerEnder : RvK 1:4 1:2
    // Rivald1nh0 : Anakin 2:1 1:1
    // MinG : BarTinh0o 2:1 4:4 '

Victorie cu Olanda si suntem calificati

10. Cu siguranta cel mai important meci de pana akum pt nationala Romaniei.
    Mare Pacat ca nu o sa joace cativa juk fff buni la noi in echipa(motivele variaza) insa sper si asa sa reusim victoria!
    BAFTA !!!

11. bug

bug

Olanda vs Romania [10:10]

// Anakin : alzz 0:1 3:3
    // Talix : Fire 1:5 2:4
    // VnX : BlackWizard 5:2 4:2
    // MarcD : Sica 2:1 3:2
    // JossieD : Ovvy 5:10 4:4

bine alzz0ne

12. decisivu cu dujmanii: the hungarians

13. Din pacate echipa noastra traieste doar din punctele facute meci de meci de catziva jucatori, iar capitanul echipei ramane cu locul sau vesnic in line-up, dar fara a face puncte :( ...
    De asemenea, consider ca BlackWizard nu trebuia sa apara in line-up de la primul meci, in locul sau (si al lui Sica) existau variantele Vani & DaNy, care cu sigurantza ar fi facut mai mult de 0 puncte ... Asta e, daca irosim puncte aiurea cu turcii si cu olandezii, ramane sa speram intr-o victorie cu ungurii ...
    Hai Romania :D

Cred ca postul asta mi se va sterge sau imi iau un ban serios pe forum :p

14. eraser...nu vorbi fara sa sti...eu am vb cu sica inainte d meci....si avand in vedere ca nu am mai jucat d 4 zile...a decis sa nu ma bage...ceea ce consider pefect corect...cat dsp varianta dany nuj si nu ma bag....oricum gg Romania si sa batem Ungaria:)

15. Ce fair-play e vani asta.....gg frate... si un MARE GG LUI ROMA PT ARTICOL FF TARE ....Sica este probabil cel mai potrivit capitan...dar capitanul trebuie sa joace neaparat?...rezultatel vorbesc impotriva lui ..si daca vrem sa batem Ungaria ar trebuii capitanul sa se de-a accidentat ..si sa lase pe altcineva...
    Sorry Sica daca nu iti convine dar cam asa este...GL vani cu Ungaria

16. Ce GG ai vazut tu acolo nush.... ROMA a acuzat la sange pe BlackWizard ...ceea ce nu se face in public. Daca la un meci adevarat un jucator greseste, nu i se atrage atentia la conferinta de presa ,ci in vestiar. Daca nu are valoare de nationala sa nu mai joace...dar odata ce sica l-a bagat ... sica trebuie sa raspunda , nu BW.. Dupa o campanie ratata, in fotbalul real adeseori se schimba antrenorul(in cazul de fata capitanul)... dar pana nu e totul pierdut trebuie continuat cu sica...dupa aceea cei apropiati nationalei sa voteze un nou capitan.
    asta in democratie... ca in monarhie sica e capitan pana are nepoti.

17. Nu am atacat pe cineva anume in mod special (sper) , tot ce am facut a fost sa imi dau cu parerea , asupra meciurilor din ENC , o parere care este strict a mea , nu am reprezentat prin ea un grup sau o grupare anti-Sica sau anti-Blackwizzard . Fiecare este liber , cum a zis si bug , sa trimita articol/e pe adresele noastre de mail si le vom publica . Nu am unde sa atrag atentia in "vestiar" , pentru ca nu fac parte din aceasta nationala sau din conducerea ei. Pur si simplu , a fost parerea mea , de spectator si jucator mediocru de fifa , si imi cer scuze daca prin ea am deranjat anumite persoane implicate sau nu direct.

18. cu echipa actuala romania ungaria : 8 12 mai multe nu zic

19. M-am saturat sa tac si sa inghit imi cer scz pt ce urmeaza sa postez dar v-o meritatzi cu varf si indesat :
    Am ajuns unde suntem din cauza unor personalitati mult prea superficiale si parca cu alte interese decat cele de a califica Romania mai departe
    -Sica u ce ai facut pt nationala asta? in afar de faptul ca ai alungat unii dintre cei mai buni juk... intradevar ti-ai castigat locul akolo dar meci de meci pur si simplu iti bati joc de noi prin rezultatele tale ...Cand ai de gand sa lasi orgoliile la o parte ..Ma omule nu trebuie sa castigi u trebuie sa castige echipa pune draqu mana si alege un line up din cei mai buni jucatori nu din toti ".." ; v-ati batut joc de uni jukatori care si-au trecut peste orgoliul lor si au vrut sa ajute nationala !
    -Bug u esti mereu Gica Contra !mereu ai ceva de reprosat si impui anumiti jukatori la nationala sau ii refuzi pe altii fara sa stii cu adevarat faptele sau potentialul fiecaruia !
    -Jepcar excelent jukator dar f incapatanat si orgolios cu el in echipa cu siguranta altfel stateau lucrurile; vorbesc asa pt ca am jukat si joc constant cu el amicale si imi pune probleme f mari poate cele mai mari in afar de f1re si razvy;
    -Razvy top 3 player in Romania dar care isi da in petec cateodata ; ce te-a mancat pe tine sa iti anunti retragerea din nationala trebuia sa inghitzi si sa demonstrezi ca meritzi sa joci ; u ce crezi ca eu nu muream de nervi cand nu eram in nationala si jukam amicale si bateam toata nationala de la cap la coada fara nici o exceptie dar am asteptat si mi sa acordat si mie sansa asta !

Lasatzi orgoliile haidetzi sa trecem peste ceea ce a fost si sa facem tot posibil ca pt meciul cu Ungaria sa alcatuim cel mai bun line up din tara ..pt ca noi daca reusim asta nu avem cum sa nu batem clar Ungaria si sa devenim o favorita la Castigarea ENC !
    Poate am deranjat cu aceste randuri ma refer aici la bug si sica dar astea sunt faptele .Desi stiu ca acest post va fi ignorat de "mai marii nostrii" Bug si Sica.La urma urmei cine sunt eu un simplu jukator care vrea sa faca ceva pt echipa asta dar care nu a fost si nu va fi bagat in seama niciodata ..deh avem altii mai destepti mai skill-ati decat mine care i-au deciziile cele mei importante si pana akum le-ati luat PROST!

Thread Status:
Not open for further replies.