brat

ESEA .ro community

Discussion in 'ESEA' started by Kardan, Sep 18, 2009.

1. sa speram
  2. am dat... :<
  3. si eu am dat si abea ast poate poate de data aceasta chiar vor aduce si ei 2-3 srv .ro :D ast sa iau si eu bani sa ma bag pe premium ca sa jok :) momentan somez
  4. Am vorbit cu unul dintre ownerii ESEA care se ocupa de servere si a spus ca pana la sfarsitul anului sigur va fi ceva in Romania si isi cere scuze de delay (mda, am mai auzit). Sa speram ca asa va fi si scapam si noi de codatii de pe GN.
  5. numai vorbe de atata timp...
  6. Pe gather network iti ia 6£ nu 6$ ahhahhahahhhahahhahhaah si ce crezi e 1€ premium =)))) cum sa faca si ei reclama

Cel mai tare lucru ii ca poti iesi pur si simplu din meci si iti da ban 15 minute, 2 iesiri 30 de minute si 3 iesiri 1 ora si acestea 3 iesiri se reseteaza o data la 24 de ore, fata de gather network care iti dau banuri pt 3 iesiri de 3 zile, 5 iesiri 15 zile s.a.m.d., iar banurile se reseteaza o data la 6 luni.

adica aici spui , hai leaveri veniti ca oricum nu va dam ban =))))) doamne ce descriere si de ce compari totul cu gather-network? si nu compari si cu ***? ah stiu eu de ce pentru ca *** face caca pe esea
  7. dar pe esea nu sunt toti baguiti ca pe gn unde se aduna toti copii de 12 ani sa se joace cu wall si sa intre in anturaje cu toti 'pro pleyarii'
  8. fain daca se va face :D
  9. true dar stai linistit cum o sa bage servere .ro pe esea o sa ajunga si acolo :) , singurul lucru care imi place pe esea e fortarea in 32

p.s pentru toti spartii care o sa vina sa zica ca sunt din staff pe gn si de aia iau apararea gn'ului , nu ii iau apararea ci doar ma deranjeaza cand vad ca un puta bleaga vine si scrie minciuni :)
  10. sunt total de acord cu tine, asa e in ro, crede-ma ma chinui de 2 sapt sa ma joc un mix calumea cu romani si nu gasesc nimic, mai bine ma joc cu suedezi, finlandezi unde am lag 30-40, dar stiu ca nu ma joc cu toti spatii cu 16 + wh.
    ps: crede-ma ca nu ti-am spus din rautate ca am ceva cu gn, dar asa e :)
  11. Acesta este un forum, unde sunt deschise mai multe topicuri, daca nu iti place topicul nu inseamna ca trebuie sa te implici in el. Uitate la gramatica ta (nu zic ca nu gresesc, dar totusi). Daca ai testat sistemul esea atuncia explica'mi ce nu iti convine.

Din cauza la useri ca si tine .ro si-a facut o reputatie proasta.

P.S.: ai grija la limbaj
  12. arata-mi si mie greselile , pentru ca imi place cand ma corecteaza cineva asa nu mai repet a 2 oara greseala.vezi ca e o tara libera , un forum public si postez cat vreau , am dreptul la o opinie cat timp tu ai deschis acest topic,si crede-ma m-am jucat destul esea am cont de 3 ani dar nu ma obosesc sa ma joc din cauza timpului.dupa daca observi la steam community 99% din descriere e despre tine cum , ca ai castigat acele premii si critica la alte comunitati injosnindu-le.ah da si cum si-a facut .ro o reputatie proasta din cauza userilor ca mine?fac parte din staff e.sl si gn deci cred ca am facut o impresie buna cand aveti in staff niste romani la 2(doua) mari comunitati.
  13. aleuts`:)>-

aleuts`:)>- On probation Banned

uita-te la tine amice kARdAn si apoi sa iti permiti sa te iei de altii. gramatica ta lasa de dorit, iti sugerez sa rasfoiesti un abecedar sau o carte daca intelegi hieroglifele(stiu te cam chinui sa intelegi cuv asta, hie ro gli fe) alea din el..
  14. Funtwo, fiecare are dreptul la o parere, dar atitudinea si atacul verbal adus la persoane fara o justificare exacta este inadecvat si din cauza atitudinilor de tipul acesta romanii si-au facut o reputatie proasta. In legatura cu steam community, am facut o comparatie, care din punctul meu de vedere este aproape de adevar, nu este zi cand sa joc pe gn si sa nu intalnesc codati, iar pe esea daca am vazut 3-4 si au fost banati in cateva ore. Iar la partea de staff, prea multi admini la care putini stiu regulamentul si mai putini au 7 ani de acasa, pana si Zeus mi-a demonstrat (m-a mintit si din cauza aia mi-am luat ban). Uitate si la tine ce cuvinte ai folosit: ahhahhahahhhahahhahhaah =)))) *** caca puta bleaga, imi pare rau ca te-ai simtit si a trebuit sa dai reply. Ma mir ca ai ajuns in staff la 2 comunitati. Nu vreau sa te jignesc fara nici un motiv, ca nu te cunosc asa cum se pare ca ma cunosti tu pe mine.
    "99% din descriere e despre tine cum , ca ai castigat acele premii", nu acela ii mesajul, ci: "se castiga usor, va recomand".

Suferinta pe pgl forum ii sfanta. Nu imi da reply ca eu am s-o mai fac.
  15. Torbull a anuntat in cadrul articolului ESEA EU November, 2009 Wrap Up (http://esportsea.eu/index.php?s=esports&d=comments&id=7218) urmatorul lucru: We’re also well underway on our two top secret projects and hopefully we’ll launch at least one of them before 2010!
    Daca o face si publica afirmatia inseamna ca va fi pana la urma ceva.
  16. Cand vor aparea sv ?:)
  17. Pana la urma n-are rost, o zis ca at cand vor termina cu sv din Brazilia se vor ocupa de Romania si ca au 2 proiecte care au zis ca o sa le faca pentru EU in urmatoarele luni.
    Motivul pentru atat delay este ca nu sunt o firma mare si nu se pot impartii in toate locurile si daca s-ar impartii calitatea nu ar scadea considerabil, deci si prin urmare nare rost.
  18. Mda, dupa ce i-am trimis la owner mesaj ca am vrea ESEA in .ro si i-am aratat comunitatea si i-am spus ca ne-am saturat de atat de mult delay a spus ca va schimba datacenter din Madrid aici in Romania.

"As for expansion into Romania, we're considering switching the datacenter from Spain to Romania, but we first want to get a good handle on our Brazilian service, which has been problematic thus far.

I appreciate your support and it's neat to see the Romanian community really getting behind us before we ever even launch our service."

Ce va fi vom vedea.