Etapa 1 - vineri 2 dec - ora 21:00 - CL quali

Discussion in 'Arhiva PGL FIFA' started by bug, Nov 30, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. bug

bug

Mighty Fifa Players vs Earthquake.Fifa 2 : 18

YOBO - PHANTOM 1:4 2:2 |
    FAT JOE - OVVY 1:4 1:3 |
    EDMOND - REELOP 1:4 2:3 |
    CLAUDIU - RAZVY 2:2 0:3 |
    MYH4Y - FIRE 0:8 0:6 |

The Elder Gods Fifa06 vs LOS OTROS 12 : 8

TeG-Sica - vic 6:0 2:2 |
    Sab Adminu'- szorin 1:1 0:0 |
    West - El_che 0:2 1:2 |
    TeG-Macs - Paianjenul 6:0 8:0 |
    TeG-Duncan - Comsha 2:0 1:1 |

The Underdogs vs YQ 6 : 14

MESERU - Yzw 0:4 2:4 |
    Caniggia19 - dax 2:2 3:2 |
    Marele Lup Cecen - FerrarY 0:2 1:2 |
    vani - Razvan 2:0 2:2 |
    biblup - LaW 1:4 0:3

2. gl hf

intrebarea mea este: de unde este bajetii de la LOT? sper intr-o conexiune buna

p.s. : gg pentru conturile voastre originale .

3. Sab

Sab Guest

NU UITATI

Open matches -> enter result -> change line-up

lineupul trebuie pus cu jumatate de ora inainte de inceperea meciului.

in line-up isi vor face prezenta DOAR jucatorii care vor fi apti la ora meciului.

4. bug

bug

LOT e din Bucuresti

5. Sab

Sab Guest

LOT e clan din Buc., cu juc din Buc. dar nu dau de Managerul lor, a fost online toata saptaman, sper sa intre pana la ora meciului.

Ar fi urat sa piarda prin FF.

6. Sab sa stii ca noi jucam nu te speria daca nul mai vezi pe yzw ca e plecat din cj la reghin acasa dar joaca vineri :D

7. Sab

Sab Guest

am vb cu el azi.

nu numai de LOT nu dau ci si de MFP, clanul lui edmond :(

later edit: edmond it's alive :D , a postat pe forumul de pe ESL.

deci LOT dati un semn de viata sau un mail ca ati luat la cunostinta despre etapa de vineri.

8. am vb eu cu edmond la telefon :) joaca baietii nu`i prb

9. Prima Etapa mi-a lasat un gust amar....m-a batut Wacko in etapa...gg baiete...tine-o tot asa....sper sa rulezi si in etape(PGL) cum mai batut pe mine...mie mi sa parut cam suspicios ca de la 3-0 in etapa..sa nu misc nika...pla mea gg..daca mai batut tu intradevar..si nu altcinvea....cu acesta ocazie....vreau sa imi anunt retragerea din OFF-TEAM.....astept ca unii din admini(colegii de clan :D ) sa imi aprobe demisia.( nu de alta da sa aibe timp sa isi gaseasca om pana vinerea vitoare) :D :D ..GL...BAIETII...inca un mare GG pt Wacko..daca chiar ai jucat tu......cum am zis....sper sa rulezi si in PGL......

P.s....in cazul in care vrei sa te justfici Wacko....nu are rost...fapta e consumata....Astept aprobarea Demisiei...:D :D

10. gg padugool :) iti respect dorinta si iti multumesc ca ai jucat la noi.Bafta in continuare .. cat despre etapa 1 .. GG P6 .. dupa terminarea meciului faptul era deja consumat .. eu personal nu puteam sa cer forfeit .. dupa ce am acceptat sa jucam cu voi .. asta e , cand esti prea baiat pierzi ;) gg

11. GG OFF team...nu aveati nici un drept sa cereti forfeit...unul ati obtinut orikum(al doilea meci al meu cu Axl) dar pe buna dreptate (sa zicem) k mia picat netu...orikum GG a fost un meci la mustata :D

12. Sab

Sab Guest

defapt sunt 2 FF, la meciul cu tine si unul la meciul bug - zlatan 3-0, ambele retur.

best regards

13. MESERU sau unu de la tud ce faceti hai sa vb cand jucam.....

14. GG TUD, padugoool shi mie mia ramas un gust amar :(( prima etapa dar sper sami revin scor YQ vs TUD 14-6:rolleyes: gg team:D

15. Mda GG pt TUD care au niste jucatori de mare valoare . Mai ales marele Lup Cecen care se poate metamorfoza dintr-un jucator care in primul meci dintr-un mare n00b ce juca cu Brazilia pe 3-4-1-2 ( meci in care eu cred ca am avut contract cu bara ca am dat in ea de vreo 3-4 ori :D ) s-a transformat intr-un jucator de fifa care se mai misca si se misca chiar bine .... cred i s-o fi aprins vreun beculetz in pauza dintre meciuri si si-a dat seama ca tre sa schimbe toata tactica radical . Astfel a inceput meciul cu o echipa a Angliei intr-un stil foarte ofensiv pe 3-4-3 sau 4-3-3 ( nush exact care era ) prin care m-a surprins cu suturi de pe linia de fund prin acel bug tampit si prin pase de 50 m + schimbari de directie . GG pt acest jucator care are skill-ul de a reveni de la un meci la altu .
    Nu-i asa ROMA ca e mare jucator Marele Lup Cecen ... ca tu l-ai vazut ca erai in sala ???

16. eu v-am explicat ca ambele meciuri au fost jucate de acelasi jucator si ca roma a venit cand se termina meciul 2. ca voi credeti sau nu imi este egal cu 0!

17. Law

Law

Da ma gata am inteles... n-a jucat roma...:p

18. aproape amunzat ..

Thread Status:
Not open for further replies.