Finala

Discussion in 'Arhiva PGL FIFA' started by bug, Oct 1, 2005.

1. bug

bug

Sf1 - Sf2

2. bug

bug

TDA Fir3_80y - Q Macs

3. bug

bug

TDA Fir3Boy - Q Macs 5-4 3-1

4. Sab

Sab Guest

GG fire. totul s-a decis in meciul TeG-Jepcar vs TDA-Fireboy. Se stia ca cine va castiga acel meci va merge in Singapore iar TDA-Fireboy a demonstrat ca a fost mai bun.

De laudat si evolutia lui Q-Macs.SENZATIONALA si la sf. emotiile, oboseala si-au spus cuvantul dar aste, BRAVO Q-MACS.

FIREBOY sa ai aceasi evolutie si la Singapore si sa nu uiti "bulanul de oltean" :D
    acasa. HAI GL la SIngapore

5. Ptr prima oara cand pot sa spun ca fire m-a batut pe bune. A fost mai bun , gg oltene si ai grija ce faci la Singapore. Imi cer scuze celor care au crezut in mine si pe care i-am dezamagit . GG. Noul membru TeG -> TeG-Macs GG

6. Sa-ti fie rusine Teg-Jepcar , m'ai dezamagit :p ... pe aceasta cale va pup pe totzi,in special pe Dale, si Generalu ,sper sa ne vedem la wcg 2006 ... p@ p@

7. esti ratat :)) TeG Macs ? gg si dany ce face iar schimba tagu ?:))

8. GG GL & HF in Singapore

9. Gl in Singapore,rupe-i pe toti!

10. Felicitari Pompiere :p sa reprezinti cum se cuvine tara in Singapore,si sa nu joci fifa cum joci fotbal in realitate :D . De asemenea felicitari Macs si Ovvy doua surprize foarte placute.Ovvy nu te uit pt mingea aia care mi-ai plasat-o unde nu trebuie :(.Salutari baietilor din C-ta <3 Doctor_X , Fab see u next time.De asemenea salutari craiovenilor :D super baieti.GG inca o data .Si cum zice Venom : Bai vere , o fost marfa ;)

11. Law

Law

gg fire ... GG macs :D :rolleyes:

12. lol cum ne-ai prins bibane :))
    toti s uitau in orice alta directie decat la tine :)))))

si gg fire :) ai jucat peste asteptarile unora... si poate mai potrivita era o finala intre tine si jepcar. acum mi-am dat seama ca daca te bateam in grupa si o castigam, probabil ca pierdeam cu jepcar in sfert si era finala care ar fi trebuit :)

13. gg fire gg all frumos caterinca distractie marca cu mult bulan in fine a fost frumos .. si sa mai mergem la un fotbal la oxford next time :)

14. Dap, a fost frumos.

Acum astept urmatorul LAN, pt ca abia intr-un an ne mai vedem la WCG.

15. hahaha doctore acuma pe bune :| am facut spectacol la fotbal :D faze doar dupa nikefootbal.com :D pacat ca e soare rupt la fotbal , da ne facem noi echipa pana data viitoare :D

16. hahaha cand i`ai luat mingea lu` reelop de la picior cu geaca a fost cel mai frumos :) GG :D see ya :d

17. Opinion about WCG 2005 Romania:

Opinia mea este ca organizarea WCG-ului anul asta lipsea ENORM de profesionalism. De ce spun asta: eu n-am auzit niciodata ca la o finala cand jucatorii au meci OFICIAL WCG, concentrez 100% ca unii sa se ridice de pe scaunele lor si sa plimba unde vreau ei..sa latra ca nebunii etc.. Poate astia nu inteleg ce inseamna "a deranja".
    Daca 2 jucatori au meci impreuna si unul dintre ei striga cand primeste un gol "ce gol...da-n **** MEA!!", iar adminul nici nu este prezent ca sa faca ordine, liniste, atunci sa mai asteptati cu organizarea evenimentelor mai importante.
    Am un meci ft important...un tip vine in fata mea si incepe sa faca poze ca nebunul...il rog ca sa termina ca ma deranjeaza si tot continua cu pozele, iar ochii mei au inceput sa vada stele...apoi dau seama ca am primit gol.
    Sa ziceti lui Fire (n-am absolut nimic cu el) ca sa sta la loc in Singapore cand adversariii au meci ca sa nu fie probleme.
    Sper ca WCG 2006 o sa fie organizat cu profesionalism ca WCG nu e un LAN PARTY Targoviste sau nush ce...ci o competitie mult mai importanta...incercati sa faceti diferente intre ele, asadar sa-l organizati pe WCG mult mai bine ca asa nu se poate.

GL Fire in Singapore
    TeG-Jepcar: anyad picsaja si tie:)

18. Zici ca a fost lipsa de profesionalism? Eu unu nu cred.

1. E oarecum normal ca jucatorii sa se enerveze si fiecare se manifesta cum poate. Langa cel care injura nu a fost admin in acel moment sa-l atentioneze deoarece am fost 5 (Bug, Sab, Eu, Roma si Fab), iar in sala erau 40 jucatori care trebuiau supravegheati.

2. Partea cu pozele. La o competitie precum WCG e normal sa se faca poze pentru a ramane cu cateva amintiri. Nu, vii, pleci si gata, ai uitat tot.

Si in finala (Macs vs Fireboy) s-au facut poze, iar lui Fire stiu ca i-a facut 2-3 fix din fata :).

Una peste alta, a fost un WCG reusit. Multa distractie, caterinca. Intr-un cuvant MARFA !

Ne vedem la urmatorul LAN de Fifa 06.

19. Bravoooooooooo f1re!!!!!!!!!!!a fost super misto!doctor_x si reelop sunt niste baieti de nota 10000000000 iar ce s-a intamplat aseara pe plaja si la fotbal a fost super bestial!!pe Roma il declar portarul turneului prin prisma interventiilor asupra mingii!gl si sper sa se organizeze cat mai curand un lan de '06 sa ne revedem :D:D

20. mai mijto decat ma asteptam!!!! m-am distrat prea bine!!!