Finala

Discussion in 'Arhiva PGL FIFA' started by bug, Oct 1, 2005.

1. ahahha ms Alex :rolleyes: si scuze pentru golurile alea de sfarshit pe care le-am luat cand jucam la voi , dar deja eram rupt dupa mingea primita de la ovvy in OO :D si nu mai aveam nici un chef

2. Hmmm trebuia sa fie un nemultumit, asta e frate, ne pare rau ca nu ne;am ridicat la standardele pe care le vroiai tu ... hai noroc si sanatate ...

3. da e adevarat ce zice bigboy .. poate ar trebui sa facem urmatorul wcg intr-o biserica sau alt lacas de cult , fiecare sa stea la locul lui si sa comunice prin biletele.Cred ca e un procentaj bun ,ca din 40 de concurenti unul e nemultumit.Ne pare rau ca ai ratat plecarea la Singapore din cauza bucuriei si a nervilor altor concurenti.

PS: la cate finale de WCG ai mai participat tu?de nu ai mai intalnit asa ceva ? chestia asta mi se pare ridicola , iar lipsa de profesionalism vine din partea ta , ca nu sti sa iti asumi raspunderea si ca incerci sa arunci vina in spatele altcuiva.

4. bug

bug

As vrea sa multumesc tutoror jucatorilor care au participat la finala, chiar si lui bigboy :p ("care era pe banca si cand m-am intors nu mai era")

5. ma bucur ca vatzi distrat si poate ca vatzi convins ca si restu lanurilor si wcg si tot sa se tine si aici avem si sala tare si avem si ce sa facem dupa ce plecam de la sala :D deabia astept sa ne revedem poate tot aici in CT daca nu in alta parte numai distractie sa fie :) .. GG FIRE GG ALL si see ya soon :D

6. GG a fost prea misto chiar dak am ramas cu freshmeatul :D in mana la concursu propriu-zis in rest caterinca a facut tot farmecul. In legatura cu mingea primita de asroma in oo = gg :D
    Desi aveam cateva antipatii s'au dovedit toti a fi baieti de nota 11
    Hai ciao ca m'am distrat destul cu voi :)

7. Law

Law

da a fost f misto... ce sa zic am fost "Za best" la fotbal :)))))))
    :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

8. Auzi Roma...stiu sigur macar atat ca daca cineva incepe sa bata tastatura ca nebunul la WCG, iar altcineva latra ca nebunul, o sa fie eliminat pur si simplu.
    Nu sufar deloc, asta e...nu cred ca as fi castigat (lol...eu?! :) )nici daca as fi jucat dintr-o biserica singur.
    Bug: n-am mai suportat fumul de tigara (acolo la calcul meu chiar a fost nesuportat...pentru mine anyway, ca am fost conjurat de fumatori), si am plecat la o plimbare...dupa aia am mers direct spre gara ca aveam tren mai devreme...imi cer scuze daca l-am ranit pe cineva ca n-am luat goodbye.
    Astept posturile de genul "trebuie sa fie si cineva nemultumit"...nu ma supar.
    Bafta

P.S: mai exista 1-2 jucatori care au aceeasi parere ca eu. Oricum, sunt SIGUR ca WCG 2006 o sa fie organizat mult mai bine!

9. Eventual sa se desfasoare in alta parte si nu neaparat in Constanta, acolo unde sunt posibilitati la fel de mari, cum ar fi Bucuresti.
    Pt un nefumator este insuportabil sa suporti fumul venind din toate partile, mai ales cand nu exista aerisire, deci sunt total de acord cu fumatul cat de cat moderat,daca nu interzis.

10. Bucurestiul nu are sala precum Forte.

11. doamne ... baiatu asta chiar vruia wcg in mana :eek:

12. cica se retrage jepcar ca nu stie sa joace fifa 2006 :( hai amne mai stai pe la noi pls :(

13. Da cine stie sa joace 2006 acuma?

14. Astept ca oltenii sa fie corecti in noul sezon ... AU PROMIS !!! Oricum sunteti buni ... nu tre` sa mai furati ! :D

15. Eu :D doar ai vazut.

16. Legat de WCG ... Jepcar mi-a spus doua kestii: "la wcg mi-e frica doar de jepcar" si ceva de genul "nu poti face nimic impotriva bulanului" ...
    Yo l-am invins pe {Hate_Me}, dar nu am putut sa ma impotrivesc ghinionului.
    Iar faptul ca am ajuns pana in sferturi, pt. mine nu e o surpriza ... ci o dezamagire ... pt cei care nu stiu ... asta e al 4-lea an de PGL FIFA la care sunt prezent ... am ajuns cel putin pana in sferturi in fiecare an ... asa ca ... Tinand cont ca joc de placere ... o sa ne vedem si la anu` ... daca o sa ma calific ...
    Am ramas surprins de olteni ... baieti de treaba in afara "terenului" !:D

Bafta tuturor ! :D

17. Law

Law

au fost baieti d treaba si in teren... la fotbal pt ca nu ne-au rupt picioarele...insa ne-au batut mereu datorita "lu vedeta" echipei noastre pe nume Sorinho care alerga pe langa minge + un AUTOGOL de o mare frumusetze :D:D:D :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

18. Ma refeream la "terenul de fifa" ...
    Intr-adevar, Soare ne-a dus la disperare ... :D

19. Hate Me pentru tine fac orice sa te duc la disperare, stii ca de mult tin eu la tine si la echipa de admini :D era normal sa fac un antijoc (pretext) :D Come on Hate Me lite my fire....

20. soare coae vezi ce faci cu pozele alea sa ajunga si p la noi