Finala

Discussion in 'Arhiva PGL FIFA' started by bug, Oct 1, 2005.

1. 20 de mii poza....glumeam.....o sa le pun pe cd si vi le dau, oricum poate ne intalnim saptamanile astea la o retea sa va fac un 06.

2. zicea naty ceva de un concurs de fifa 2006 in escape acum knd tocma a aparut si nu se stie care cat de bun e :)

(btw escape e renovata :) au mutat sala la etaj, calculatoarele formatate devirusate alea alea :D )

3. Am facut o foarte mare greseala ca nu am insistat ca fumatul este interzis in sala pe timpul competitiei! Am zis asta la inceput ... dupa care am zis ca nu este chiar asa de grav! Nu erau asa multi oameni si totusi avem o instalatie de ventilatie + aer conditionat + filtrare fum ... dar pana sa ajunga fumul la aceasta aparatura trece direct pe langa tine!

A doua greseala a fost ca sala nu a fost inchisa ... motivul? mi s-a parut ca sunt putini oameni si ca nu se deranjeaza reciproc ... Se pare ca m-am inselat!

A treia greseala ... ca nu am avut mai multi agenti de ordine ... care chiar sa mentina ordinea !!!

Eu sunt unul din cei care faceau pozele ... pe toate le-am trimis la www.computergames.ro

Personal mie ... mi s-a parut un success ... foarte civilizat, fara comentarii neortodoxe, mi-a placut ca am putut sa oferim si un meci pentru spectatori!

Vreau sa-l felicit pe castigator ... si ii urez success la WCG!!! Nu degeaba a venit impreuna cu fratele si tatal sau ... si RedBull a contat ...

Il felicit pe Bug si pe admini pentru organizare ... s-au descurcat super! Vreau mult sa le multumesc!

Va mai asteptam pe la mare, in Cta, pe la Forte ... si chiar va invitam la ...

http://www.pgl.ro/forum/forumdisplay.php?f=164

4. Multumim si noi conducerii salii Forte din Constanta , pentru organizarea foarte buna , si de profesionalismul de care a dat dovada :).Sa fiti sigur ca o sa mai venim si alta data , si presimt ca aceasta editie a WCG FIFA 2005 , este doar inceputul unei relatii intre PGL FIFA si Forte G@mes Constanta.

5. Sab

Sab Guest

Multumim FORTE (pentru gazduire, organizare si amabilitate) si PGL-Silviu (pentru ca a dat sansa unui jucator din PGL.fifa sa reprezinte Romania la WCG2005 Singapore).

Dupa terminarea concursului n-am avut timp sa le multumesc personal celor din FORTE fiindca am fost nevoit sa plec imediat dupa terminare.Pe aceasta cale vreau sa le multumesc tuturor celor care au ajutat la buna desfasurare a concursului.

MULTUMIM FORTE.

PS: adminii PGL.fifa ( bug sab bogdan asroma fab) va multumesc pentru tot ceea ce s-a intamplat la FORTE.

6. GG ALL :) intr`un cuvant :) numai cuvinte de lauda .. nice :D ne mai vdm sigur aisha .. pana atunci noi sa fim sanatosi :D

7. Am omis un lucru foarte important: in sfarsit, dupa 3 ani se califica un roman sa ne reprezinte ... BAFTA IN CONTINUARE !

8. Si acu.............TDA-Jonnie(a.k.a TDA-Venom:p) cu o interventie intarziata din cauza nenorocitului de windows care mi-a facut probleme in ultimele zile
    Sa recapitulam........a fost un WCG de exceptie: Multa distractie,tensiune,meciuri tari,m-am revazut cu cativa jucatori de fifa precum soare,fab,dale,doktoru,reloop,godfather,jepcar,sica,roma,bibanu,bilbup........toti de nota 11 si super-fairplay(imi pare rau totusi ca nu m-am intalnit cu alzz care imi datora o bere:( :D )......si multa "caterinca"(vorba lu doktoru)........
    Alte faze mistho au fost.........seara de sambata de pe plaja cand Jad-Alex si Tk-Ovvy l-au aruncat pe Tda-Bogdan si Jad-Myk in mare.........parca il vad pe myk cum storcea apa din tricou:))..........a fost mistho si partida de fotbal de pe terenu sintetic de la oxford intre 3 super echipe:Echipa bucurestiului condusa de Bug&Hate_me,Echipa Constantei condusa de doktoru,reloop si tradatorul Ovvy si Stiinta "U" Craiova care s-a prezentat cu un lot slabit din cauza absentei lui Jad-Alex care era "deranjat" de la o pizza.............echipa cea din urma a fost si ciuca bataiilor pentru ca baietii nu m-au ascultat pe mine si nu am jucat cu 2 fundasi pe spate..........iar fire nu a respecatat indicatiile mele tactice sa coboare in aparare pe flancul drept atunci cand myk urca in atac...In fine Fire l-a aranjat la picioare si pe Ovvy...........si pe mine(cu toate ca eram in echipa cu el:mad: )......iar Ovvy s-a razbunat pe super-portarul Roma:eek:..........Aaaaa apropo Soare vreau si yo pozele alea de le-ai facut si Hate_me sa-mi zici si mie cand faci upload la filmuletul acela cu meciul lui fire si cu galeria olteana din Forte:))................In rest numai bine,mult succes la fifa 2006,in noul sezon de PGL si sper sa ne revedem cu bine la urmatorul LAN PGL.:)

P.S: Doktore sper ca ai strans cutiile alea de bere de le-am lasat prin apartament:p

9. Mi-am dorit si eu mult sa particip la acesta finala de la Constanta, dar se pare ca sansa nu a fost de partea mea si a trebuit sa intervina niste nenorocite de probleme de care nici nu vreau sa imi amintesc! Chiar daca am pierdut o finala si nu am reusit sa particip asta nu inseamna ca nu o sa continui sa joc fifa si sa incerc ma calific din nou in primi 40 sau depinde de ce sistem se va adopta! Felicitari tuturor participantilor la Finala WCG Romania de la Constanta, in special oltenilor mei care au facut si de data asta o figura frumoasa!

10. normal ca le`am strans jonnie doar nu le lasam in mijlocu` casei :)) da .. nu le`am aruncat la gunoi ci in alta parte :p

11. jonnie nu era ma de la pizza nici nu stiu de unde era ca nici pizza nu am putut sa mananc decat 2 bucati si cand m-a intrebat doctor_x:gata alex nu mai bagi? :=))))))parca a rupt inima in mine =))))) lasa ca ma revansez la primul lan de fifa 2006 :D

p.s: bug tu stii ca am lasat nocturna aprinsa si cand m-a intrebat aia eu i-am zis ca am stins-o?:D:D

12. GG la toti baietzii :cool:

Respect pt #1, #2, macs, Am@DEUS, Jordan, {Hate_Me}, Dumnezeu, baietzii din Constantza, adminii PGL si toti cei care au fost fair.