Noroc

Discussion in 'Mapping' started by :mike, Mar 1, 2011.

1. Salut. Am si eu o rugaminte pentru cei care se pricep in "mapping". Daca ati putea sa imi faceti o mapa pe d2 numai cu x2. baza terro-tunel-x2-baza ct. As fi recunoscator. Mersi anticipat !

2. la cat cs joc eu , habar nam care e x2 pe dust2 :)))

fami o poza din overview si pui cu rosu ce vrei sa dispara

3. BANJU150+

BANJU150+ Banned

E cam greu sa faci :D poate te ajuta chaosmedia .

4. Asta astept...i-am facut si poza din overview

5. @fs_crushertw~ stiu ca sunt si alte variante , dar nici una nu e cea originala , au mai facut ei modificari

@MICHAELJkE- scuze de intarziere dar am avut de reparat si eu siteul meu , de facut o harta pentru un concurs bhop si inca nam terminat ca mia fost cam lene ...

Am inteles ce doresti , o sa caut o sursa acceptabila pe care sa o modific cum vrei tu :)

Intre timp da-mi add pe mess la ID chaosmedia90 si cand fac harta sa ti-o dau sa testezi.

6. Acum iti dau add. ms pt incercare :)

7. harta am facuto , vrei si overview la ea?

8. Da, as vrea sa vad cum arata

9. overview e vedea de sus cum ai facut tu poza, la aia ma refer ,daca vrei si acel "radar"

Momentan cum era de asteptat , sursa care am gastio cat de cat buna vad ca face figuri in cs .. am mai incercat odata sa modific dust2 dar aceeasi eroare mia dat si mam lasat...
    O sa incerc sa vad daca pot sai dau de cap.o solutie ar putea fi sai pun .wad separat si sa vad daca mai da eroarea

10. Incearca versiunea asta: CLICK

11. e facut terci .rmf ala ...

Am reusit sa rezolv cu cineva eroarea, maine poate reusesc sa o pun :)

12. Mersi pentru efort, daca reusesti ceva pune aici link de download sa descarce si baietii :D