brat

PGL GUI (DreamHack Bucuresti 2012)

Discussion in 'PGL GUI' started by StRaT0, Oct 17, 2012.

1. StRaT0

StRaT0 CTO PGL Staff

Download Link! --> aici <--

[ChangeLog]

17.10.2012 - Version DreamHack Bucuresti 2012
    - Change: New Background
  2. e ok,gg StRaT0 :d
  3. ivan32

ivan32 Banned

apreziez munca depusa pentru acest gui reusit din toate punctele de vedere
  4. Daca il instalez mi se blocheaza counteru la "Establishing network connection".Inainte sa-l instalez imi mergea perfect,acum nu ma mai pot conecta la servere,dar totusi vreau sa joc cu acest gui.Ce trebuie sa fac sa nu-mi mai dea aceasta eroare?
  5. ivan32

ivan32 Banned

rog pe cineva sa puna 2 poze din joc cu modelele la arme si la playeri pentru ca mie nu-mi merge acest gui... si as vrea sa vad cum arata...
  6. Are cineva idee cum pot rezolva problema asta? :

Daca il instalez mi se blocheaza counteru la "Establishing network connection".Inainte sa-l instalez imi mergea perfect,acum nu ma mai pot conecta la servere,dar totusi vreau sa joc cu acest gui.Ce trebuie sa fac sa nu-mi mai dea aceasta eroare?
  7. la mine este blocat pe 16 biti la rezolutie... vreo idee ce as putea sa ii fac sa il setez pe 32?
  8. jakall intri in Launch Options si adaugi -32bpp
    Cat despre Gui este frumos!
  9. Are cineva idee cum rezolv?
  10. Cum rezolv,PLS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. Destul de fain
  12. Destul de frumos bg :) , in rest e ok .
  13. Ce sa spun.. lam instalat, iar la final am dat reboot new cum e recomandat, mi "sa stins" ca PCu, defapt nu sa stins, se auzea ca cooleru de la procesor mergea, dar monitoru era stins si... pana nu iam dat restart asa a ramas :| sper macar sa fie ok guiu
  14. Altceva in afara de background nu stiti sa schimbati esti degeaba strat0:-j
  15. background foarte urat :( in rest e ok