brat

Problema La Incarcarea paginii

Discussion in 'play.pgl.ro - Help & Support' started by Feel^My|Pain, Jun 9, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Salut am si eu o problema cu pagina playzeek nu se conecteaza..pana acum a mers perfect dar acu.. Cred ca este o problema cu hostul de aici sar putea sa apara si difierite probleme precum pozele lui FosaMax etc...Astept instructiuni.:D
  2. Alin

Alin Retired - Old school PGL Staff

Use REFRESH.
  3. AM folosit Refresh de 1000 de ori nimik am schimbat browser , rr pc rr modem,,nimik..
    altceva?
  4. Same problem, asteptam !!
  5. Aceeasi problema au si 2 prieteni (au neturi diferite), nu li se incarca pagina, chiar si cu 10 refresh`uri.
  6. crtW(iolin)X

crtW(iolin)X Banned

Un lucru prostesc pe care te indemn sa-l faci , poate reusesti , incearca sa intri pe site din Broswerul Steam .
  7. Влади́мир

Влади́мир Moderator

Sa-si faca update la firefox 4 si sa stearga playzeek cookies.
  8. am si eu aceeasi problema am reinstalat firefox am bagat toate browserele nimic ? ati rezolvat ceva?
  9. şi eu la fel, aceeaşi problemă, care e faza?
  10. Влади́мир

Влади́мир Moderator

Ce internet aveti? Ce antivirus aveti? Eu nu am probleme pe firefox 4.0.1. Incercati si cu google chrome.
  11. am aceeasi versiune ca tine net RDS , anti-virus nu am , am incercat cu toate browserele.

L.E: ma gandesc ca o fi de la ei ceva daca nu merge la ceva lume ?
  12. Click netu vietii !! X( antivirus nici eu nu am , ma deranja uneori si l-am sters !!
  13. tocmai ce am vorbit cu un tovaras nici lui nui merge deci e o problema la ei cred nu poate sa fie la atatia aceeasi problema
  14. click net am ,am incercat cu orice browser ...ultima versiunde la firefox in zadar...
    Firewall off ,antivirus off ........O fi banate toate Ipurile de la click net?????
  15. mam gandit si eu la asta sa fie banate ip-urile da nu toate doar unele clase sau ip-uri ca eu am rds si la alti cu rds le merge..
  16. asa merge wtF?
  17. George esti zeu :))) nu m-am gandit la asta cu ip xD GG man...ai 1 bere:eek:
  18. Влади́мир

Влади́мир Moderator

Thread Status:
Not open for further replies.