Project Ascension , Ruination , Awoken Eyes and Hard-Clan Die Hard

Discussion in 'Filme' started by .mp3, Mar 1, 2009.

1. Probabil stiti de filmele astea , au fost cele mai bune filme din 2005-2006 , inca ma uit la ele si ma minunez de muzica si efectele puse. De atunci nu s-au mai scos filme bune si organizate , toate au inspe mii de culori si muzica foarte proasta , multi moviemakeri nu le-au vazut , aia vechi le-au apucat si s-au minunat .

+ fraguri
    + efecte
    + muzica
    + feeling
    + intro and outro

in concluzie 10+ la toate 3 .

AWOKEN EYES Cel mai reusit film din tot ce am vazut pana acum , se leaga totul , intro este cam lung dar are o logica , outro este foarte gandit , tot jocul se rezuma sa salvezi ostaticii , muzica este foarte bine aleasa .

PROJECT ASCENSION Ofera un feeling aparte fata de alta filme , intro este lucrat foarte mult , muzica este foarte aleasa , echipele sunt destul de bune .

Ruination CS Cele mai reusite fraguri din toate filmele , echipe cunoscute si muzica foarte buna , intro-outro reusite , in plus de asta iti face si pofta de joc .

HARD CLAN - DIE HARD Cel mai vechi si cel mai bun film din cs din 2003 , filmul asta a deschis ochii altor moviemakeri , inca ramane cel mai bun film oldschool , fragurile de pe vremea aia erau superbe , efectele mi se par mai mult decat reusite , muzica inca o ascult si acuma , au trecut atatia ani si inca mi se pare reusit filmul , acum aveti calculatoare bune si tot nu reusiti sa face un film , asta va ramane in istoria filmelor de cs oldschool .

Last edited: Mar 2, 2009
  2. superbe
    preferatul meu e cu siguranta ruination :x

3. puneti si voi pe dump pls :D

4. Ruination e cel mai frumos
    old

5. din pacate dumpdotro nu-mi merge , primesc ping inapoi dar nu se incarca in niciun browser , alt ftp nu am .

6. a1s?

a1s? Banned

Filmele sunt superbe doar pentru cei care au prins acele vremuri. GJ .mp3! :)

7. superbe toate in special Ruination

8. cand am inceput prin 2007 sa ma documentez cu ce se mananca moviemakingu asta am dat de partea de movie host de pe eq... frate am de deagle power si am downloadat toate filmele de acolo au fost bestiale cand am vazut hard clan pff si ruination... ce sa mai zic de awoken filme adevarate...

9. AWOKEN EYES si ruinations si eu le mai am pe cd-uri xD,oricum bestiale filmele

10. Da tin minte cand am vazut prima data AWOKEN EYES nici nu clipeam :)

11. awoken eyes e cel mai tare.
    le-am mai vazut.

12. bine zis a1s :>

13. dar sunt 4 filme nu 3:-??

14. a adaugat .mp3 inca unu

15. Filme superbe, pe masura jucatorilor care apar in ele.

16. acu le scot :D

17. ce-mi placea hard clan :d

18. Bune filme :D , doua dintre ele nici nu le stiam , hard clan si project ascension , frumoase.

19. hard clan si ruination .. ce vremuri :rolleyes: