Restante - Etapa 6

Discussion in 'Divizia D1' started by PGL-Kayla, Jun 4, 2006.

1. No Good vs cooL-TeaM

Va rugam stabiliti aici data si ora jucarii restantelor. In cazul in care nu se ajunge la un acord pentru zilele 5-7 iunie 2006, meciurile vor fi fortate PGL in perioada 12-14 iunie 2006.

2. No Good vs cooL-TeaM marti 6 iunie ora 18
    ashteptam o confirmare

3. nu putem marti .. dak puteti miercuri la aceeasi ora .. miercuri 7 iunie 18:00 ?

4. hai bajetzii angelici spuneti cand jucam sau lasam fortat dati o idee cu ora si zi cand sa jucam eu azi vb cu ai mei sa vedem poate postam noi si sa vedem daca va convine zbye

5. - No Good vs cooL-TeaM - Oky Doky Atunci ramane p Miercuri 7 iunie la ora 18 ashteptam confirmare COOL TEAM si a unui ADMIN

6. pai ce confirmare mai vrei de la mine ca eu am propus ora aia ... ma rog .. eu reconfirm ^^ :p .. asteptam confirmarea adminului sa ne ducem sa facem si noi rezervarea :D ..

7. Angels au fost exclusi.

8. Mai e vreun admin p aici sa confirme ora si data la No Good vs Cool Team?E CINEVA P ACOLO? Enybody THERERERERERERERErererre.....??????

9. Imi pare rau ca nu am observat :)
    Miercuri la ora 18:00 nu se poate. De fapt, miercuri puteti juca numai la ora 16:00. Restul orelor fiind ocupate.

10. Calin scuze da nu prea cunosc regulamentu ca la carte.Ai zis ca angel's sunt exclusi adica castigam prin ff meciul cu ei ma refer Banditos-Angel's. pls sa ma lamuresti zbye

11. atunci il lasam fortat sry No Good .. bft

12. Da. BanDito$ vs AnGeLs 30:0 (forfeit)