Sezonul 3 - Rezultate Etapa 4

Discussion in 'Arhiva PGL FIFA' started by AsRoma, Dec 4, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Vulturr - Kill for FIFA 0-27 (forfeit)

DDKatalysator - Unnamed 23-4 #pgl.fifa1

Runda1
    ddk-rookie - unm-leo 2-1
    ddk-sacratis - unm-1inplus 2-1
    ddk-viki - unm-animalu 1-0

Runda2
    ddk-rookie - unm-animalu 2-0
    ddk-sacratis - unm-leo 5-0
    ddk-viki - unm-1inplus 0-1

Runda3
    ddk-rookie - unm-1inplus 5-1
    ddk-sacratis - unm-animalu 3-0
    ddk-viki - unm-leo 4-1

Unleashed TGV. Klan - E-ON 27-0 ( forfeit )

Bug's FIFA Gathering - De Muerte 12-15 #pgl.fifa2

Runda1
    bfg-tutuhim - dm-marian 5-4
    bfg-veepee - dm-marcko 2-0
    bfg-erekose - dm-nick 0-3

Runda2
    bfg-tutuhim - dm-nick 4-2
    bfg-veepee - dm-marian 1-2
    bfg-erekose - dm-marko 0-1

Runda3
    bfg-tutuhim - dm-marko 1-0
    bfg-veepee - dm-nick 1-4
    bfg-erekose - dm-marian 1-2

The Giant Warriors - Knights of Doom 19-7 #pgl.fifa3

Runda 1

[TGW]razvyone - [KoD]deathknight 6-0
    [TGW] reeko -[KoD]gao 1-1
    [TGW] razvan - [KoD]cos 3-0

Runda 2

[TGW] razvyone - [KoD]gao 4-2
    [TGW]reeko - [KoD]cos 0-2
    [TGW] razvan - [KoD]deathknight 5-1

Runda 3

[TGW]razvyone - [KoD]cos 2-1
    [TGW]reeko - [KoD]deathknight 1-2
    [TGW] razvan - [KoD]gao 3-0

Net Plus Ultra - Est Side Piatra Neamt 10-16

Runda 1:
    [ESPN]NuTzU - [NPU]Soare 1 - 1
    [ESPN]SMV - [NPU]Main 2 - 1
    [ESPN]Stycu - [NPU]crisutz 3 - 0

Runda 2:
    [ESPN]NuTzu - [NPU]crisutz 2 - 0
    [ESPN]SMV - [NPU]soare 0 - 2
    [ESPN]stycu - [NPU]main 2 - 0

Runda 3:
    [ESPN]nutzu - [NPU]main 1 - 3
    [ESPN]smv - [NPU]crisutz 0 - 2
    [ESPN]stycu - [NPU]soare 3 - 2

2. Deci in meciu cu TGW a fost un lag incredibil, mi-am facut si crize, ce naiba sa joci cand se misca asa, mare bulan....mare mare. Daca se misca bine nu cred ca aveam mari probleme sa va batem, da asta e norocu vostru cu lagu:mad:

3. gg adminii au zis doar noi sa dam host ca mau crezut blatist asta e nu ma luati pe mine cu lagu plus eu zic ca 70 % din meciuri a mers acceptabil:cool:

4. KoD lasati scuzele , ca oricum ar fi mers v-am fi batut , jucatorii valorosi joaca bine ori ce ar fi

5. La Draku s-au dus toate pronosticurile mele !! gg tgw ......

6. msms:cool:

7. bv razvyone.. tot asa sa ne auzim in A

8. In legatura cu meciul nu am ce sa spun in afara de lagul si in meciul cu razvy1one(mare bulan ai avut) orcum gg tgw si poate ne mai vedem la un meci intre clanuri

9. mah nu a fost vorba de bulan a fost vorba de cheful de fifa care il aveam eram deja castigatori in ultima runda daca te uiti atent asha am facut si cu dm.. jucam fara chef plus de lag ce sa va zic baieti pacat ca na mers bine sa pot sami etalez stilu de joc am jucat pe jos ceea ce nu ma caracterizeaza ca daca dadeam o pasa lunga sau o centrare A se incarca cat vroia lagu nu cat vroiam eu deci eu zic ca nu au rost comentariile mai ales ca am jucat pe jos fara centrari..(excluzand golu 2 din min 87) :))

10. se termina egal daca mergea bine

11. man daca mergea bine nu vreau sa comentez poate bateati tot contra reeko si ii luati un meci lui don razvan dar eu.... minim 7 8 de jucator va dadeam..:cool: inca astept clasamentu updatat ms anticipat

12. deci pe reeko cred cal bateam totzi 3, cu don_razvan egal scoteam, cu tine cos cred ca te batea, iar eu am ratat 3 ocazii singur cu portarul la 0-0 si 0-1....da ce sai fak...cu lagu ala nu se poate juca pe jos in pase, facem cand vrei tu un amical.

13. hahahahahaaha fratilor daca nu era lag nu eram obligat sa joc prin pase ceea ce eu nu fac decat cand e lag de mergea bine atunci vedeati voi fifa adevarat scheme centrari .... nu comentez va dau un amical oricand cu netu car il am acasa fara lag sa vedeti ce pot ok? si apoi sa ziceti ai avut dreptate ..

14. Auzi la razvy1one ca ne dadea 7 8 de jucator :eek: cred ca daca joc fara un buton cu el si abea ma bate si el vorbeste de 7 8 =)), ce ai baiete visezi (te astept orcand sa facem un amical).Si inca ceva si don_razvan joaca mai bine ca tine.

15. tot atata tot comentati...ce a fost a fost si gata....

Thread Status:
Not open for further replies.