Sezonul 3 - Rezultate Etapa 4

Discussion in 'Arhiva PGL FIFA' started by AsRoma, Dec 4, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. most Valuable playerz - SuperStars 27-0 ( forfeit )

The Big Bears - noFear 0-27 (forfeit)

wTF reloaded - Thirst for Blood 24 -3

Runda 1

[wTF]padu-Andr3w 2-1
    [wTF]vani-cristinel 5-0
    [wTF]Axl-Solmyr 1-2

Runda 2

[wTF]vani-Andr3w 5-1
    [wTF]AXL-Cristinel 7-1
    [wTF]padu -solmyr 1-0

Runda 3

[wTF]vani-Solmyr 4-0
    [wTF]Axl-Andr3w 3-1
    [wTF]PAdu-Cristinel 4-0

ColdPlay - era9 14-11 #pgl.fifa1

Runda 1:

[CP]tudoe - [era9]fulgerul 3-2
    [CP]wacko - [era9]blood 2-2
    [CP]zlatan - [era9]xagabi 0-0

Runda 2

[CP]tudoe-[era9]blood 1-0
    [CP]wacko-[era9]xagabi 0-1
    [CP]zlatan-[era9]fulgeru 1-3

Runda 3

[CP]tudoe-[era9]xagabi 6-1
    [CP]wacko-[era9]fulgeru 4-5
    [CP]zlatan-[era9]blood 2-1

infinity - Fifa Leader Klan 12-12 #pgl.fifa2

Runda1

inf-gogan - flk-adytzu 1-3
    inf-ivan - flk-thunder 2-2
    inf-modjo - flk-enghin 1-1

Runda2

inf-gogan - flk-enghin 1-0
    inf-ivan - flk-adytzu 2-1
    inf-modjo - flk-thunder 2-2

Runda3

inf-gogan - flk-thunder 0-2
    inf-ivan - flk-enghin 1-6
    inf-modjo - flk-adytzu 3-0

The Slims - More than Gods 14-11 #pgl.fifa4

Runda 1

[TS]Striker09 vs [MtG]Robert 8-1
    [TS]Mario vs [mtg]Firestorm 1-5
    [TS]Ptk vs [MTG]Enclave 2-0

Runda 2

[TS]Striker09 vs [MTG]Enclave 2-1
    [TS]Mario vs [MtG]Robert 4-1
    [TS]Ptk vs [mtg]Firestorm 2-2

Runda 3

[TS]Striker09 vs [mtg]Firestorm 4-4
    [TS]Mario vs [MTG]Enclave 0-1
    [TS]Ptk vs [MtG]Robert 1-2

2. wTF reloaded - Thirst for Blood 24 -3
    GG baietzi,..am rulat in stil wTF....:D ...acest rezultat este o palma data acelui agarici..care si-a permis sa ne faca nesimititi :mad:
    Runda 1

padu-Andr3w 2-1(meci destul de strans..insa parerea mea..castigat corect..am avut 2-0...)
    vani-cristinel 5-0(in minutul 27 era 5-0...asa ca a last-o mai moale :cool: )
    Axl-Solmyr 1-2(Solmyr a fost norocos...si Axl..a jucat cu nervi) :p

Runda 2

vani-Andr3w 5-1(daca nu stiati 5 e nr norocos a lui vani :D )
    AXL-Cristinel 7-1(saracul Cristinel a suferit pt ca Axl sa enervat pe Solmyr :cool: )
    padu -solmyr 1-0(1-0 e f f mincinos...Solmyr sa iti pupi portarul ca a scos...aproape tot..:D..oricum gg)

Runda 3

vani-Solmyr 4-0(daca dadea 5...ziceati ca am facut blat :D )
    Axl-Andr3w 3-1(Andr3w nu a putut sa tzina pasul)
    PAdu-Cristinel 4-0(trebuia sa fie mai mult..da de...:D )

P.s GG Tfb....cel mai fair clan cu care am jucat pana acum...si bafta cu FLK..si MvP....daca nu ati jucat cu ei :D

3. Mtg a jucat azi sub orice critica din pacate nu am reusit sa facem nimik asta e poate vom juca mai bine alta data bine baieti din ts

4. incet incet .. mergem spre divizia A.. unde vom avea si noi adversari

5. wTF pregatiti-va ca etapa viitoare aveti etapa cu noi(mVp) nu MvP sau alte clan taguri inventate de voi.

6. Stai linisti ca ne pregatim....+ sry de clan tag..da nu stiam cum se scrie...

7. clanu vostru e prea neimportant pe langa grandul wTF.. scuzama <{MvP}>lIqUId_80Y

8. taci mah si mai trage o gura de fum ! Ciocu` mic si joc de glezne , ca vi le rupe mVp etapa viitoare !!! :D

9. tot ce vreau sa zic e GG wTF pt k merita si ruleaza in stil mare...a fost foarte clar...nu avem valoarea lor dar si ei au o valoare peste B2...nici un clan din B2 nu ar trebui sa mai comenteze pt k wTF sunt cei mai tari...e clar k baietii au valoare si le urez succes in continuare. vani ejti tare frate:p stiam k esti un jucator de valoare dar nam putut face nimic k sa te oprim...parerea mea vani cel mai valoros jucator din B2. kt despre restantza cu TS eram cu nervii la pamant si nam reusit sa tinem piept bulanului lui ptk

10. wTF pacat ca nu sunteti in B1... sa fi avut derby adevarat..

11. da....pacat.....lasa sa speram k ne vedem in A:)

12. o sa ne vedem ca oricum si daca va depaseste mvp... la baraj nu vad sa pierdeti dar oricum aveti sanse mari si la locu 1 meciu din etapa 5 va fi decisiv

13. gg andrew.. antrenativa si o sa ajungeti lafel va garantez :D

14. wTF reloaded - Thirst for Blood 24 -3

Runda 1

[wTF]padu-Andr3w 2-1 meci strans
    [wTF]vani-cristinel 5-0 vani a rulat..
    [wTF]Axl-Solmyr 1-2 iti zic padule...ca nu a avut ghinion axl..ci am avut eu ghinion...a fost meci strans din pct de vedere al rezultatului dar eu cred ca am dominat

Runda 2

[wTF]vani-Andr3w 5-1 din nou vani a rulat
    [wTF]AXL-Cristinel 7-1 axl a facut un meci bun..dar cristinel a fost speriat de vani..si nu a revenit|:d
    [wTF]padu -solmyr 1-0 nu stiu ce sa zic...cred ca la tine in monitor sa vazxut alt meci..unde portarul meu a aparat foarte mult...eu am vazut un meci foarte echilibrat, in care amandoi am ratat mult..dar tu ai reusit sa inscrii odata...meciul asta a consemnat si victoria voastra

Runda 3
    wtf castigasera deja
    [wTF]vani-Solmyr 4-0 nu mam mai putut concentra pt ca oricum erau castigatori...dar asta nu este o scuza////vani ma batut mar...la 1-0 pt el...intro criza de nervi lam rupt pe ronaldihno si cafu al meu a fost eliminat..si din momentul ala jocul a curs intr-o sg directie...poarta mea..(desi si pana atunci ma dominase clar) gg vani
    [wTF]Axl-Andr3w 3-1 no coment
    [wTF]PAdu-Cristinel 4-0 cristi a avut o zi proasta:(
    gg wtf....dar padugool....sunteti cei mai buni...dar echipa ii ridicata de vani..desi si tu cu axl sunteti buni

15. din lichid te aduc in stare gazoasa in asa fel incat sa te poti evapora dupa ce va vom crucifica in stil wTF. mVP o sa va scoatem chiflele din cap

16. pacat ca am jucat cu vani in prima etapa cand nu era patchu ... :(

17. Ba da ma mai freci mult cu patchu ala...????....acu se joaca fara patch..si tot nu ati scos maxim de pct!!!

18. ho frate... stiu si eu asta ... eu vb de meciul mecu cu vani mah :) in fine...

19. Ms Andr3w...asa este vani..e in forma de zile mari :D ......Solmyr acu nu mai are rost...sa vb....am castigat asta e...GL voua si poate scoateti pcte cu FLK,si Mvp....am uitat sa zic...connexiune impecabila :D .....

P.s Rog Cl de la Mvp sa isi potoleasca subalternul...o sa vedem la meci...ce si cum bai lichid!

20. Felicit si eu wTF pentru meci , si imi retrag insultele }{ gl in A

Thread Status:
Not open for further replies.