Sezonul 3 - Rezultate Etapa 4

Discussion in 'Arhiva PGL FIFA' started by AsRoma, Dec 4, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. saman.. o sa incerc sa te iert :D

2. k ... se pare ca razboiul psihologic a inceput. wTF, keep put hash in yo` noze, ca se pare k aveti nevoie ...

3. si tu nu mai bea atatea lichide ca o sa faci pe tine destul la
    etape cand o sa vezi cum ruleaza baietii de la wTF

4. omgggggg ai vazut mult recursul etapei ..bai baiete..nu exista nici un razboi psihologic.....cel putin pt noi....cu voi va fi un meci greu....dar atat...
    P.s LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL uite cu cine mi-a racit eu gura....:) :) :) ....bai lichid nu ti se pare ca esti cam guraliv pt o rezerva =)) =)) =))....loooooooolzz....ai jucat in prima etapa..si ai facut 3 pct.....ata...:)) hahahhahahahahahahh....

5. ca nu am fost titular e pt. ca avem toti valoare egala si suntem 5 in clan...
    Respectati-ne, incepand cu Clan-tag si nickname, nu faceti voi mishto de ceilalti.... nu va legati de palmaresul altora, atata timp cat voi ati incheiat sezonul 2 de PGL FIFA cu -6 pcte. :)) Clar?
    P.S.: Mai luatzi o gura de fum, miticilor L-) !:eek: :D :cool:

6. R*t*tule...noi ne-am retras in sezonul 2....pt ca uni mai pleaca vara..nu isi pierd viata la fifa....

P.s....acu chiar ca nu iti mai rasp..mai ales ca esti rezerva...vb cand o sa ai si tu 15 meciuri cel putin in PGL>>>>>pa

7. Ratatzi suntetzi voi ajtia din wTF pt. ca n`atzi reusit sa promovatzi in A. Cu asta pun "." razboiului dintre mine si voi 2(padurean si axL)... n`are sens sa imi bat capu` cu niste copii proshti. Hai nb... miticilor !

8. baaaaaaaaaaaa... n*sp*l*t*le.. tu chiar ai inceput sa fi obraznic. esti copil de cresa pe langa noi.. cine te respecta pe tine mah in pgl?... si apropo.. atata va trebuie sa faceti manarii la etapa ca ne prindem instant si va taxam. auzi ca nu puteti sa dati host..

Thread Status:
Not open for further replies.