Sezonul 3 - Rezultate Etapa 5

Discussion in 'Arhiva PGL FIFA' started by AsRoma, Dec 11, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. most Valuable playerz - wTF reloaded 6-18 #pgl.fifa3 Arbitru bug

Runda 1

[mVp]Deadly - [wTF]vani 0-5
    [mVp]Xtreme - [wTF]padugoool 3-3
    [mVp]Xpertize - [wTF]Axl 2-2

Runda 2

[mVp]Deadly - [wTF]Axl 2-3
    [mVp]Xtreme - [wTF]vani 1-6
    [mVp]Xpertize - [wTF]padugoool 4-1

Runda 3

[mVp]Deadly - [wTF]padugoool 1-3
    [mVp]Xtreme - [wTF]Axl 2-2
    [mVp]Xpertize - [wTF]vani 0-6

The Big Bears - The Slims 0-27 forfeit #pgl.fifa3 Arbitru bug

ColdPlay - Thirst for Blood 27-0 #pgl.fifa4 Arbitru Marian

Runda 1

[cp]zlatan vs [tfb]Andrew 3 - 2
    [cp]coldplayer vs [tfb]solmyr 2 - 1
    [cp]wacko vs [tfb]cristinel 2 - 1

Runda 2:

[cp]zlatan vs [tfb]solmyr 4 - 0
    [cp]coldplayer vs [tfb]cristinel 4 - 2
    [cp]wacko vs [tfb]andrew 6 - 1

Runda 3:

[cp]zlatan vs [tfb]cristinel 3 - 1
    [cp]coldplayer vs [tfb]adnrew 4 - 1
    [cp]wacko vs [tfb]solmyr 4 - 1

Fifa Leader Klan - SuperStars 27-0 forfeit #pgl.fifa4 Arbitru Marian

More than Gods - infinity 9-18

Runda 1

MtG|rico - inf|modjo 1-2
    MtG|firestorm - inf|ivan 5-4
    MtG|robert - inf|gogan 2-3

Runda 2

MtG|rico - inf|ivan 1-3
    MtG|firestorm - inf|gogan 5-1
    MtG|robert - inf|modjo 1-3

Runda 3

MtG|rico - inf|gogan 1-2
    MtG|firestorm - inf|modjo 4-2
    MtG|robert - inf|ivan 1-2

noFear - era9 16-10

Runda 1:
    [nF]Coldfire vs era9`fulgerul 3 - 1
    [nF]Codyzeu vs era9`blood 2 - 1
    [nF]BlueBoy vs era9`xagabi 0 - 2

Runda 2:
    [nF]Coldfire vs era9`xagabi 2 - 1
    [nF]Codyzeu vs era9`fulgerul 0 - 2
    [nF]BlueBoy vs era9`blood 2 - 1

Runda 3:
    [nF]Coldfire vs era9`blood 1-0
    [nF]codyzeu vs era9`xagabi 1 - 3
    [nF]BlueBoy vs era9`fulgerul 1 - 1

2. MweeP.. ne scuzati pt meciu de azi.. a fost un derby adevarat. Deadly boy esti un zeu

3. mi s-au adeverit pronosticul cu wTF ... stiam eu ca baietii ruleaza :D .... deadly_bou 0 puncte :)))) ... mai si urla ca e cel mai tare ... intr-adevar e primu ... de la coada =)))

4. most Valuable playerz - wTF reloaded 6-18 #pgl.fifa3 Arbitru bug
    GG baieti....imi cer scuze in fata colegilor pt rezultatel obtinute astazi......:(..daca eram putin mai concentrat....probabil scorul era mult mai mare..orcium gg mvp

Runda 1

Deadly - vani 0-5(eu cand am zis ca 5 e scorul preferat... :D )
    Xtreme - padugoool 3-3(aoleu.....2-0 pt mine...au urmat 2 autogoluri....2-2...gol din corner....3-2....si am reusit sa egalez..3-3..fara suparare dar meritam sa castig)
    Xpertize - Axl 2-2(Revenire Xpertize de la 2-0 :( )

Runda 2

Deadly - Axl 2-3(Axl...a castigat..mai lejer....decat arata scorul)
    Xtreme - vani 1-6( 6-1=5 ...eu ce-am zis :)) )
    Xpertize - padugoool 4-1(am 1-0...1-1..iar la 2-1 in minutul 60 penalty pt Xpertize..eram plin de spume :mad: )

Runda 3

Deadly - padugoool 1-3(...victorie lejera 3-0...deadly a dat golul de onare in minutul 89)
    Xtreme - Axl 2-2(Axl...a condus..dar a fost egalat pe final )
    Xpertize - vani 0-6(game,set,match) :))

mvp..nu e frumos sa injurati dupa ce pierdeti .....;)

5. ce mai zici mah deadly.. ti'au demonstrat baietii k au clasa si k numai gura e de tn.. gg ! ;) :p

6. ce sa mai zic gg wtf see ya in A

7. GG baietilor din mvp....deadly sunt sigur ca jocul tau e altul dar k nu ti-a iesit azi....oricum gg si bafta in continuare

8. tot ce vreau sa zic este k echipa a pierdut din cauza mea si imi asum responsabilitatea pt aceasta infrangere. aseara mam culcat la 2 si nam reusit sa ma trezesc decat la ora 1 si 10 ajungand la net la 20 de minute dupa ora de incepere.foarte fair-play cP nici macar nau pomenit de ff dar tensiunea pe care am creeato urmata de niste meciuri tipice fifa 06 in prima runda au dus la acest scor. gg cP meritati victoria dar scorul e umpic nedrept...nu e asta diferenta de valoare. era normal sa cedam avand in vedere lipsa noastra de experienta si faptul ca suntem in primul an PGL...eu sincer sper sa tinem capu sus si sa continuam asa k solmyr gandestete bine la decizia pe care o iei.

P.S.: gg wTF bv baietii a fost o onoare sa joc contra voastra.

9. eu am zis ca asteptam jumate de ora sa vii la sala... si eu m-am trezit la 1 fara 20 :D :D:D si m-am culcat la 7 dimineata :D dar am reusit sa ajung la sala... poate diferenta de valoare nu e asa mare, dar daca noua nu ne-ati pus nici o problema inseamna ca asta ar trebui sa va dea de gandit(si sa incepeti sa va antrenati)...CP nu are sansa la loc 2, acolo batalia se da intre zei ca mVp sau FlK .. noi suntem niste bieti sarmani ce incearca sa rastoarne in fiecare etapa carul mare :( o sa vedeti ca mVp ne va desfiinta etapa viitoare :(

Doamne Ajuta sa nu ne luam 27-0 :( :( :(

10. Ms Andr3w....cea mai frumoasa etapa cu voi.....a fost....:D ..bafta..in meciurile urmatoare..;)

11. andrew ne pare rau de scor, dar vrei sa crestem in clasament, avem nevoie de "golaveraj" : ) oricum GG all tfb,

> andrew, recunosc am avut oleqtica de bulan la faza in care ai dat in bara : ) dar asta e.. data viitoare sper sai noroc tu nu eu : ) , daca o sa mai jucam contra : )

12. sunt curios ce mai poate posta pe forum marele deadlyb0y (0 pcte vedeti si in nume)

13. tudoe nam zis k suntem o echipa de valoare sau k vrem promovarea...desi ne asteptam la mai mult dupa ce eram pe 4...intro sapt am pierdut 3 meciuri si neam dus pe ....am zis doar k 27-0 nui un scor drept...si sunt constient k ne vor desfiinta mVp si Flk dar oricum din acest moment noi nu mai avem nici un obiectiv asa k jucam only for fun si fiecare pt el si pt ranku lui.nu ne mai gandim k echipa nu mai are sanse si chestii din astea...si poate k asa si trebuia sa facem de la inceput dar...dupa cum am spus...navem experienta necesara

14. multe mai pot posta sa stii;) si oricum gg baietzi.
    de cand is io nu am jukat mai prost:( da asta este ne-am si certat la sala cu aia de acolo inainte sa incepem si eram ff nervos oricum astea nu is scuze ati fost peste noi.
    Vani ai fost peste toti toate felicitarile iar restu ati fost peste mine nu si peste colegii de clan gg Xpertize, Xtreme

Bafta in A sper sa ne vedem:p

15. ma u pe mata o faki vaca nu pe mine ;) si vezi cum vb;)
    si uita-te pe ce loc is si mai vb

16. deadly miesti prieten dar invata sa pierzi...

17. Yoy, Zicule da nu injura... lasa-le mamicile in pace... ca is femei serioase si la casele lor... nu te lua de ferari-ul cu motor de trabant :D

18. pai mie mama imi zicea : "ce cauti la lectii? treci la fifa!"

19. axl sti numa bancuri de pgl ? :)

20. In concluzie wTF a fost peste mvp ....destul de clar....o arata scorul...;)

Thread Status:
Not open for further replies.