Sezonul 3 - Rezultate Etapa 5

Discussion in 'Arhiva PGL FIFA' started by AsRoma, Dec 11, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. [qoute]ma u pe mata o faki vaca nu pe mine si vezi cum vb
    si uita-te pe ce loc is si mai vb[/qoute]
    Nu te injur aici pe forum ca sa nu imi iau vreun ban ... btw cred ca tu o sa te alegi cu unu ....
    Si dak te uiti mai atent o sa vezi ca-s muuuuuuuult in fata taaaaaa .... pffff ratatu

2. padugool,in concluzie vani a fost peste mVp,dar nu poate castiga singur un meci...gg wTF'

3. gg wtf ,acuma si mvp au 2 infranferi ,sper sa batem tot ce vine si sa luam locul 2:))

4. din acest moment cine nu posteaza la subiectul thread-ului respectiv , o sa se trezeasca cu ban ( pt off-topic) , avertisment (pt injurii ) sau excludere.Asa ca va rog sa ramaneti in limita unor discutii decente.

5. gg cp
    27-0..insa nu arata adevarata diferentza....
    1)turbam de nervi cand am aflam ca andrew doarme la 1.05.....ppur si simplu nu mam mai putut concentra..
    2)primul meci trebuia sal catsig.....cu 3-0 ff...pt ca nai pasat inapoi...dar am fost furat...in fine...am inceput iar sa joc..a fost un meci echilibrat 1-1 dar min 83 ai mai dat un gol...si gata a fost..
    3) zlatan ma conducea cu 1-0( un gol care ma facut sa ma enervez si mai tare) dar meciul era echilibrat.Intorc capu spre monitoru lui andre ...vad min 33 5-0 pt wacko...am casut psihic si nu mam mai putu concentra deloc...pt ca nu mai puteam castiga...si din momentul ala a venit dezastrul pt mine... asta a fost si meciul care m-a facut sa ma gandesc sa nu ma mai prezint la meciuri....vad eu sambata duminica in ce stare de spirit o sa fiu......poate ma razgandesc..dar sincer nu cred.
    gg cp inca odata:p

6. we mai lasa-ma pls cu de astea.. asa-i voi sunteti zeii acestei divizii, iar in meciul cu mine ai fost defavorizat clar... cand eu iti bag in sec 40 mingea in poarta... si meciul se reia ... si daca vrei sa comentezi ceva... ti-am pasat mingea sa schimbi tactica...chiar daca a fost in poarta :D.. mai lasa-ne cu vedetismul asta ca am fost peste voi si pe tine te bateam si in somn... somn usor :eek: :eek: lasa-ti ve(n)detismul si o sa fie mai bine, pe viitor p000p :eek: :eek: :eek:

7. gata mah calmatziva...asta e solmyr sta mai prost cu nervii...:p nici mie nu mi sar fi parut normal sa ceara forfeit la golu ala pt k si voi ati fost foarte fair-play asa k nare rost sa ne certam.asa k decizia de a se relua meciu a fost corecta. da tu tot nu teai potolit si in meciu cu mine toate le trageai de la mijloc spre poarta:D . nimeni nu e zeu aicea( inafara de wTF) da totzi avem dreptu la o parere a noastra.si asta e parerea mea k nu asta e diferentza...nici makar cu wTF nam luato in halul asta iar wTF ruleaza. si atunci am prins o zi naspa da k si akuma niciodata...mam trezit la 1 si 5 si la si 20 eu eram in meci PGL...nici nu stiam pe ce lume traiesc...dupa ce mam mai dezmeticit la 2-0 pt jerry am reusit sa egalez si apoi...vine bomba fifa...un gol nasol in min 86. apoi in min 90 singur cu poarta dupa ce am driblat portaru dau in bara....ce pot sa mai zic...

8. si eu m-am trezit la 1 05 cu era9 :D cand am venit cu taxiul la sala la si 20 si am luat 9 pct ... si am castigat...ce scuze mai sunt si astea?nush...

9. [we mai lasa-ma pls cu de astea.. asa-i voi sunteti zeii acestei divizii, iar in meciul cu mine ai fost defavorizat clar... cand eu iti bag in sec 40 mingea in poarta... si meciul se reia ... si daca vrei sa comentezi ceva... ti-am pasat mingea sa schimbi tactica...chiar daca a fost in poarta .. mai lasa-ne cu vedetismul asta ca am fost peste voi si pe tine te bateam si in somn... somn usor lasa-ti ve(n)detismul si o sa fie mai bine, pe viitor p000p

ma,......joc cu tine oricand ma...si faze cu te bat in somn...laso mai usor....ca sincer daca nu eram nervos....te faceam VARZA:D...lam batut pe axl..si am facut 0-1 cu padu...doi din titani seriei si ma iei tu cu faze ca ma bati in somn....taci mah..intra pe mes...si daca ne intalnim vreodata pe mes...jucam...sa nu fie seara...ca poate ai motive ca dormeai asa cum ai promis...si deaia ai luato..
    gg pt duminica...

10. hai ca tot esti un zeu..n-ai suturi pe poarta da tu ma bati pe mine..gg oricum..ciocu mic si trage tare la antrenament ca nu le ai ..

11. multumim laudelor primite tfb... bafta... antrenativa poate ne vedem in A

12. tnx : ))

13. imi pare rau pt infrangerea de azi mai ales pt Firestorm care este un jucator de valoare , dar nu poate castiga totul de unul singur ,degeaba el bate tot , daca colegi lui(Rico, Robert nu sunt in stare sa scoata macar o victorie,scuze Fire)

14. nF vs era9 14 - 11

Runda 1:
    [nF]Coldfire vs era9`fulgerul 3 - 1
    [nF]Codyzeu vs era9`blood 2 - 1
    [nF]BlueBoy vs era9`xagabi 0 - 2

Runda 2:
    [nF]Coldfire vs era9`xagabi 2 - 1
    [nF]Codyzeu vs era9`fulgerul 0 - 2
    [nF]BlueBoy vs era9`blood 1 - 0

Runda 3:
    [nF]Coldfire vs era9`blood 1 - 1*(45 min ramase)
    [nF]codyzeu vs era9`xagabi 1 - 3
    [nF]BlueBoy vs era9`fulgerul 1 - 1

15. nF vs era9 11 - 14

Runda 1:
    [nF]Coldfire vs era9`fulgerul 3 - 1
    [nF]Codyzeu vs era9`blood 2 - 1
    [nF]BlueBoy vs era9`xagabi 0 - 2

Runda 2:
    [nF]Coldfire vs era9`xagabi 2 - 1
    [nF]Codyzeu vs era9`fulgerul 0 - 2
    [nF]BlueBoy vs era9`blood 2 - 2

Runda 3:
    [nF]Coldfire vs era9`blood 0 - 3*
    [nF]codyzeu vs era9`xagabi 1 - 3
    [nF]BlueBoy vs era9`fulgerul 1 - 1

Explicatii:
    La meciul [era9]blood vs [nF]ColdFire in min 46 scorul era 1-1 cand a dat connection lost. Blood a dat host din nou 1 data, de 2 ori, de 3 ori ... non stop pana s-au terminat celelalte 2 meciuri. Dupa asta ei tot ziceau sa joace inca 45 min, dar asta nu ar fi deloc corect pt ca ei ar fi putut sa se schimbe intre ei. Reconnect trebuia dat atunci, nu dupa meciuri.

Interesant este ca s-a mai pierdut conexiunea de cateva ori si au dat connect imediat. Doar acum au ales aceasta tactica. Nu am mentionat nimic aici de injuriile aduse non stop de CL-ul nF despre care voi vorbi la rubrica sanctiuni.

16. bug

bug

Am inteles de aici ca a dat lost in min 45. S-a mai jucat apoi sau nu? Si daca nu s-a mai jucat, DE CE?

17. La pauza era 1-1. A inceput a doua repriza si a dat connection lost, pe urma [nF]ColdFire nu a mai dat connect. De ce? Asta nu stim. Putem doar banui. In primele 2 runde a mai fost connection lost, dar au dat imediat connect. Acum nu au mai dat. Dupa meci ziceau sa mai joace 15 min. Dar ce e asta? [era9]blood a dat host pana s-a terminat runda dar [nF]ColdFire nu a mai intrat. Daca la cele 2 meciuri care se jucau a jucat de fapt ColfFire. Daca au facut asta doar ca sa poata alege ai cu cine sa joace cele 45 min ramase de disputat?

Oricum, ideea este ca de fiecare data cand a cazut conexiunea au dat connect imediat, iar de data aia nu au facut-o. Oricum comportamentul [nF] a fost foarte urat. Numai injurii la fiecare runda, alt-tab in min 90 la xagabi cand era singur cu portarul (era 3-1 pt xagabi, deci nu a influentat cu nimic rezultatul, dar totusi nu e frumos), amanari peste amanari ale etapei pt ca liceenii din nF 'aveau bairam', pe cand altii trebuie sa se inviasca de la munca uneori ca sa joace etape ....

Sper ca adminii sa ia decizia corecta in ceea ce priveste rezultatul meciului si in ceea ce priveste toate injuraturile pe care am fost nevoiti sa le suportam de la acesti pusti din nF

18. Era9..ce meci ati vazut voi? In primul rand runda 2 [nF]Blueb0y - era9-blood s-a terminat 1-0 pentru mine....in al doilea rand avem screenshot cu incorectitudinea din ultima runda, tinand cont de antecedentele lui blood nu ash mai zice nimic:eek: , apoi...nu aveam cum sa ne schimbam intre noi pt ca codyzeu joak cu gamepad iar eu nu am tastele normale, si hai sa fim seriosi, cine dadea de 3 ori pauza pe meci? noi? Respecta si ai sa fii respectat k?...Eu nu am zis nimic de voi... Atat am avut de spus... Si cu faza de la sfarsit cu invoitul de la munca vrei sa atragi mila adminilor? altceva nu inteleg din acel final de mesaj...bafta!

19. E greu sa vorbesti de respect cand CL-ul tau numai in injuraturi o tine ... BUG stie, doar ca a scos imaginea.

20. bug

bug

Legat de meci sunt 2 rezultate dubioase:

R2:

[nF]BlueBoy vs era9`blood 2 - 2 sau 1-0 sau 1-1?

R3:

[nF]Coldfire vs era9`blood 3 - 0* sau 0-3* sau 1-1?

Thread Status:
Not open for further replies.