[SHOP] Conturi de Steam cu CS 1.6 / CS: Source, 10-12 ani vechime

Discussion in 'Jocuri' started by leonid., Sep 4, 2016.

1. # Nume produs: Conturi de Steam cu CS 1.6 / CS:Source , 10-12 ani vechime

# Poză: http://imgur.com/a/uq5CN Așa arată majoritatea conturilor; altceva e irelevant.

# Descriere : Vând conturi vechi de Steam, vechime de 10-12 ani. Odată cu achiziționarea CS:GO-ului aveți medialia de veteran de 5 ani; majoritatea conturilor nu au playtime, acestea venind cu tot cu mail-ul lor original. Toate au CS 1.6 sau CS:Source + alte jocuri vechi (Half-life, ricochet, day of defeat etc.) Sunt șmecheroase dacă vrei să pari un membru vechi al comunitatii, ai nevoie de un cont Steam ON pe 1.6 sau de un smurf de GO. =D

# Modalitate de plată: Arme CS:GO, PayPal, Paysafecard.
    Daca nu aveti incredere in mine din motive obscure, 50% platiti inainte sa primiti contul cu full access si restul de 50% dupa ce am finalizat tranzactia. Valabil doar la Skin-uri si PayPal, nu accept jumătăți de Paysafecard :))

# Preț produs : Prețul general pe cont normal cu CS 1.6 și 12 ani vechime ar fi de:
    * 6€ în iteme de CS:GO
    * 25 de lei în Paysafecard
    * 30 de lei în PayPal invoice (trimis de mine)

# Date de contact : www.steamcommunity.com/id/leonidOFL // infoleonid@protonmail.com

# Alte precizări: Dacă nu sunteți interesat să cumpărați, nu-mi dați add va rog. Fair trades, tranzacțiile le putem face live prin TS3. Rog seriozitate, nu plănuiesc "să dau țepe" pentru 6 euro.

Stoc momentan: [15] conturi de Steam

Edit: Am șters link-ul cu grupul unde aveam conturile pentru că se considera reclamă. Eh, asta e.

2. Psychodelic

Psychodelic Old nick: Slevin. Moderator

Te rog sa pui dovada pt cumparare pt fiecare cont, sa vad ca nu sunt furate.
    Nu intreba dc, doar o faci!