brat

Tatuaje

Discussion in 'Loc de dat cu capul' started by PNT[t], Mar 1, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Salut.

Vreau sa-mi fac un tatuaj,niste modele frumoase,pareri etc.
  2. haha , fa-ti ceva care sa te reprezinte ... nu doar ca e "tare" sa ai tatuaj
  3. iti dai seama ca nu-mi fac vreon tatuaj de ala de puscarias,dar poate gasesc ceva care ma reprezinta,momentan nu-mi vine nimic in cap.
  4. Ciocan-

Ciocan- Banned

5. Mi'as face un koi fish !
  6. daca ai stii ce inseamna... :confused:. un tribal ar merge bine, sau un phoenix colorat :D
  7. =)))))))))))))))))))))))
  8. PNT te-as sfatuii sa nu iti faci tatuaje pe burta sau pe maini in locurile unde pielea ti se intinde cand te ingrasi sau ti se strange cand slabesti ptr ca o ti se vada ca un kkt , gandeste-te bine ce te-ar reprezenta pe tine sau un tatuaj care sa reprezinte ceva din viata ta , gandeste-te bine cand iti alegi un tatuaj :) nu te lua dupa sfaturi sau dupa pareri pentru ca s-ar putea sa regreti mai bine sa staisa cauti 1 an decat sa-ti faci un tatuaj dupa care sa-l regreti :)
  9. Am vrut sa-mi fac un tatuaj care reprezenta schimbarea,un alt om in japoneza,dar in drumul spre salon m-am oprit la un magazin de adidasi :D...nu ca ar interesa pe cineva,dar cred ca cele japoneze te-ar reprezenta sau ar reprezenta pe oricine
  10. FRN_

FRN_ Banned

Pun pariu ca p-asta l-ai vrut:

Iar PNT sa si-l faca p-asta:

11. CelCareUraste

CelCareUraste Banned

stupid assholes:)... astia care zic "mi-as face"
    de ce nu v-ati facut pana acum? inseamna ca nu vreti:)
  12. FRN_

FRN_ Banned

FA-TI-L P-ASTA!!!

13. unul din astea 3 mi le-as face daca as avea bani insa nu am rabdare sa-i strang

Attached Files:

14. esti tigan ? sincer de ce ai dori un tatuaj pe care nu l-ai putea ascunde la batranete sau in cazul unui eveniment major ... Trebuie sa fii tu pwla satului acolo ?
    on: f-ati ceva mic si semnificativ o ideea ar fi numele mamei tale sau bla bla la cine tii tu in chineza ca iese super crede-ma :D
  15. Sau in staliana .. ca o sa iasa frumos
  16. Cosmin~

Cosmin~ Banned

Thread Status:
Not open for further replies.