brat

Trotineta cu motor aka goped

Discussion in 'Loc de dat cu capul' started by ERIK, Sep 7, 2008.

1. Salut stie cineva daca se gasesc in Romania trotinete d-astea cu motor ? Am cautat pe google si am gasit un anunt pe pro-bike.ro , dar e destul de vechi , am gasit un mail si l-am contactat si astept sa-mi raspunda. Stie careva vreo firma care fac asa ceva ?

2. se><

se>< Banned

Am vazut ceva din-astea. Era parca vreo 7-8 milioane una nu sunt sigur.
  3. Tovarase Sclipici in First Bike nu am gasit asa ceva , iar cand am intrebat-o pe vanzatoarea aia de acolo a ramas cu gura cascata (nici nu cred ca stia ca exista asa ceva), iar aici in sat la mine nu exista metro!
    Mersi , acum poti sa treci inapoi in cusca Azorel.
  4. de 7-8 milioane daca te chinui un pic mai mult iti iei scuter.
    on: mai bine ia-ti o trotineta si restu banilor da-l pe gatorait ca te face puternic sa dai din picior.:D
  5. cauta pe situri din germania si poti comanda cu adaos de maxim 5 la suta ... a comandat un vecin de-al meu asa ceva

6. FLOWLESSSSSSSSSSSSSSSssss
  7. HaHaHahaaHa
  8. Mi se par penibile scuterele....fac o galagie de zici ca merg cu viteza supersonica ...si pe cand colo abia daca se misca
  9. aaaaaa=))
  10. e mai smecher ca o MOBRA =]] ,cand aveam vreo 12-13 ani eram mega incantat ca m-am plimbat cu unu dasta' :)))
  11. Eu cred ca esti retardat. Apropo , de ce ti-ai sters postul de mai sus ?
    Am nevoie de niste raspunsuri competente nu de la catelul de mai sus.
  12. toti ciutanii au de astea in cta ":|
    daca tot vrei vum vum iti vand eu rs 50 2007 ieftinake ;)
    dai pm sau buzz pe mess :D
  13. Eu vreau trotineta d-asta nu motor! :D
  14. rs 50 e de-a dreptu jenibil :)) tu cu "motor" ca asa ar vrea sa para si altu cu scuter iti da fum grav :)))
  15. PortaFTW

PortaFTW Sensei iobag Banned

ahahahah becali =))

on: s-o scos taxele la masini.... :>
    la ce gear pt CS aveti unii il vindetzi si va luatzi mashina o.0
  16. www. goped.ro :)

sunt cam scumputze...
  17. mai bine iti iei un scuter calumea (nu mobra)