WCG 2008 Romania BETA By juGGaKNot

Discussion in 'Filme' started by juGGaKNot, Oct 29, 2008.

1. » Name: WCG 2008 Romania - You Play, You Die.
    » Creator: juGGaKNot
    » Produced by: n00b Media
    » 3D Work by SGT YORK
    » Length: 16 Minutes.
    » Codec: H.264
    » Container : MKV
    » Resolution: 1024*576
    » Size: 250 MB
    » Info: World Cyber Games 2008 Romania Finala Nationala, 30-31 August 2008.

Pentru playback bun recomand Media Player Classic Home Cinema.

Second and LAST movie by me, folosit doar Vegas si After Effects, startmovie folosit 180, spatiu ocupat pe HDD 500 GB huffyuv, render 60 GB.
    Nu mai am timp/interes/inclinatie pentru asta asa ca dau drumu la beta.

Soundtrack :

HIM - Join me
    System Of A Down - Schience
    Murderdolls - Let`s Go To War
    Deftones - Hexagram
    Guns N' Roses - Don't Cry
    The Pixies - Where Is My Mind

Special Thanks :

SGT YORK
    Resort
    iNsider
    .........

Initial trebuia sa dau drumu in 3 zile, prima zi WCG rofLOL, second WCG Directors Cut, si a treia filmul in sine dar fiind beta ...

Varianta pentru pc-uri mai slabe :

http://freestorage.ro/download.php?file=17156

Pentru pc-uri medii :

http://www.dump.ro/download.php?id=31370&act=nKWTo7sSOE83NAa2

Dont Contact me !
    Contact SGT YORK at arch_mage@hotmail.com / ICQ : 30541628

Visit #pNk.ro, #vDreams, #airwalk

2. versiunea pentru pc medii nu merge , revin cu edit dupa .
    --------------------
    Editare ulterioară
    --------------------
    9/10 au fost unele faze care nu aveau rost

3. ma intreb , cum va simptiti cand furati footageuri din alta parte si puneti "made by ME" va simptiti mai buni ? mai nambar uan ? a?
    Ai stricat melodia lu HIM in plm , daca nu stii sa faci un intro numai face si gata , pune cum ai pus la outro o mel si scrii "AICI ... INTRO" and btw daca vroiam sa ascult o mel o luam de pe net nu treb sa o ascult intr'un "film" puteai sa opresti filmu acolo....
    8 minute din "film" sunt ca un intro imens ... singurele lucruri bune in film e feeelingul de pe prima mel din "fragpart" si penultima mel "clutch" ...
    App esti un maestru a TEXTS effects fonts and stuff ... celeme mai proaste texte care le-am vaz vrodata ... culorile pe harta alba (hush rape) sunt CACANII zici ca s-a cacat o cioara pe toata harta ... culorile din prima parte de fragpart sunt total aiorea cand deskise cand inkise ...
    In leg cu celalat "filmulets" cu fazele "FUNNY" I didn't had many ROFLOL's !! tu ai avut kesti dalea ?? ca pe mine nu m-au facut sa zambesc ..:(( oi fi eu emo si daia...
    Cele mai plictisitoare 10 min din viata mea au fost cat timp m-am uitat la filmu asta....
    Asa si acum te rog sa te intrebi ; Ce ai castigat pierzanduti timpul facand film asta ??? facand film unora care nici nu downloadeaza macar ca ei sunt prea vedete (in cantar straic , deci ei ie hardcore) .. esti fanu lor ?? vb tie atunci...

4/10

4. frumos :) gj

5. nu merge sa downloadez , nu s bune arhivele...

6. am luat arhiva pt calculatoare mai slabe am instalat ffdshow ala sau cum i zice deschid cu media player classic si sunetul mi se aude inainte sa apara imaginea :| Nusht ***** dc exagerati toti cu calitatea cand uni nici nu stiu sa faca un film (nu ma refer la tine )

7. aleuts`:)>-

aleuts`:)>- On probation Banned

frumos, gj mie unul mi-a placut felicitari:)

8. frumos :D , mai ales la final cu dgl pam pam :D

9. 2/10 pt efort :-j

10. nu mi-a placut,nu se compara cu wcg 2004 :O

11. 1.WCG Romania 2008 rofLOL - ca sa zic asa nu ma distrat cine stie ce , fonturile sunt urate plm.
    2.WCG Romania 2008 Directors Cut - a fost ceva care nu se mai termina ma plictiseam groaznic , puteai sa faci mult mai multe pe melodia aia de a folosit-o si sonkite in Southpark Gaming . In fine am inteles ce vrea sa zica partea astea a WCG-ului.
    3.WCG Romania 2008 Directors Cut - despre beta , in primul rand sunt curios daca este facut de tine scena aia in 3dsmax daca nu... aiurea sa copiezi de la altii si sa zici ca ai facut tu, oricum scena e interesanta dar pacat ca nu are nici o satisfactie stiind ca este facuta de altii si copiata. In sine filmu asa nu prea mi-a placut culoarea aceea pe nuke era interesanta dar totusi e mov spre negru sau ce era nu arata bine, pe train ce sa mai zic ca se vedea negru, tranzitii putine, sinc slab, n-am rezistat sa ma uit la tot deja ma plictisisem prea rau. Sunt curios cum va arata tot WCG-ul... deloc impresionant atat tam-tam pentru nimic 4/10 . Sper sa iei postul meu ca pe o parare ca sa nu ma mai trezesc iar cu injurii si aberatii si vorbe adresate asupra mea din partea ta. HF~

12. Vincent

Vincent Banned

WCG rofLOL, WCG Directors Cut...doar astea 2 imi merg arhiva e rupta

13. dragutz 7.5/10 ,
    la mai multe.

14. ambele arhive sunt proaste!

15. najs m8

16. Nu mi-a placut .

17. revin cu o parere dupa ce dld. 1.5 mbps freestorage ;D

18. Vincent

Vincent Banned

nu are feeling:| ii lipseste asta ... iti zic asa ca intre prieteni amice cum vrei tu , amice de pe forum etc etc, incearca sa faci filme de mai scurt metraj si cu feeling ca daca il faci de 15 min si nu are feeling deja la min 4 ii dau close. bafta, poate esti la inceput na nu stiu salut

19. nu merg linkurile :(
    juga.. revino cu o modificare la link pls :X