WCG 2008 Romania BETA By juGGaKNot

Discussion in 'Filme' started by juGGaKNot, Oct 29, 2008.

1. Foarte frumos juGGa ,tu ai fost singurul care a luat initiativa , urat / frumos cum o fii, initiativa e de laudat , cat despre film este ok.
    Felicitarile mele ^ ^

2. kavYy

kavYy sadJ

acuma si parerea mea, mi`a placut de la min 11 incolo , lent aveai timp sa vezi cine face fragu , ai pus si oleaca de slow motion a fost ok . Primele 10 min au stricat tot filmu . Daca vroiai sa te uiti pe cine a facut frag pierdeai faza, daca vroiai sa te uiti cine face fragu pierdeai faza + ca erau multe fraguri care nu aveau ce cauta intr-un film ... 2 fraguri cu glocku si gata e faza de film .... Ai avut si canteva syncronizari in prima parte a fost ok , insa daca strangei cele mai importante faze (50% din fragurile din filmu asta nu is fraguri de film) si le faceai cum ai facut in cele de dupa minul 11 era un film de nota mare .

3. nice movie... de apreciat efortul ;)

4. kavYy

kavYy sadJ

A si inca ceva filmul este ff bun pt cei care nu au vazut wcg romania, de ex is multe faze care eu nu le stiam ! 10/10 initiativa + curaj !:D 6-7/10 filmul din cauza primei parti in care chiar nu aveai timp sa vezi care face fragu si pe cine face (si daca vedeai numele nu mai vedeai faza!:D )

5. gj dude

6. 1/10 ...............

7. nu e cine stie ce :(

8. aleuts`:)>-

aleuts`:)>- On probation Banned

nu e cine stie ce poate .. dar macar el a incercat sa faca ceva si cum a zis cineva p aici a fost singuru care a luat initiativa..

9. Se vede ca filmul avea potential, dar lipsa de rabdare si`a spus cuvantul.

10. de 4 ori am incercat sa iau fiecare versiune, de 4 ori am avut probleme cu arhiva.... :|

11. nu stiu daca s-a mai scris dar sunt anumite nume gresite, ex faza din de_train cu polaru a lui Army / aTh, apare jos numele lui AToS :| fi mai atent next time !

7.50/10

12. un link bun pls, vreau sa-l iau si eu :[ si fara dump daca se poate :(

13. EDIT: muzica c-am nazista :D

14. decat sa scoti 3 filme neterminate mai bine te concentrai sa faci unu bun cya

15. draguts, dar totusi nu e cine stie ce!
    6/10

16. Cum se numeste melodia de la animatia 3D? :X:X:X:X

17. dak te uitati la screanshots din folderul cu filmul vedeai ... HIM - join me in death

18. aleuts`:)>-

aleuts`:)>- On probation Banned

am si eu o intrebare...se mai scoate filmu de la wcg?adica stiam ca lukreaza krieppen la el, dar nush daca o sa se mai scoata sau nu ......./ ? ?

19. gj 8/10

20. un alt link? filefront, orice?